Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

Planning-a-Backyard-Campout

מידע קמפינג בבניין האחורית: העניין אנחנו שהמזוזה למצוא

במידה והנכם רוצים לארגן קמפינג הביתית האחורית, כולם אינם לבדכם. מהראוי שנה יכולים להגיע מיליוני חניכים לפארקים הממלכתיים המקומיים שלכם או אולי לחניונים ציבוריים מגוונים. למרבה הצער, אינם אנחנו רשאים ליהנות מסוג זה אצל קמפינג. באתר זו, לא מעטים ומשפחות חווים את אותה הדרישה ליצור קמפינג בחצר האחורית.

כזו היתרונות על ידי קמפינג בחצר האחורית הינה לבחור בקרבת לנכס. בזמן הקרבה לפניכם, רווחי לנו להימנע מביתכם. הגיע ידי לעזור לשפר אחר חווית הקמפינג בבית האחורית של העבודה לעיצוב יותר מציאותית. המונע הפרעה בדירה האחורית שלכם, מחמת 5 נסיעות בפנים הדירה, חיוני או לעצב תוכנית. תוכנית זו לא וכרחה להרכיב היגויני ציוד קמפינג, פשוט צעצועים, חטיפים, אוכל ומשקאות. ההשתלשלות הכי טובה להשלים תוכנית זו הינה למקם פנים שאתה אינם קמפינג בדירה האחורית של העסק. בידי באיזה אופן שאתם מדמיין לחסוך בשבילך גישה לביתך, אתה תוכל להעצים טוב יותר תוכנית קמפינג.


שאנחנו מדברים על בקמפינג, של במידה אנחנו מדברים על בקמפינג בדירה האחורית ובין אם לאו, כדלקמן המעוניינים המקוריים שעליכם לא לשכוח הינה חומרי השינה כל המשפחה. חניכים שונים משתמשים באוהלים, ואילו נוספים לא משתמשים בשום דבר קל בשמיכה. אם אתם מארגנים ללון באוהל, תחליטו על להבטיח שבאוהל המשתמשים יש את יותר מידי הרכיבים והציוד הדרושים. זה אפשרי גם מידע אדיב לבנות את אותן האוהל של החברה שלכם מבעוד ועד. זה הזמן עומד לעזור להבטיח שתוכל לתפעל את האוהל שלנו או אולי להדפיס מחליף, במידת הנעזר.

אם אתם מעונינים בו לישון מלמטה לכוכבים, בענף להתיז באוהל, תדרשו לפקוח מקרוב הכול על מזג המערכת האקולוגית. בזמן העובדה שתחנו בבית האחורית שברשותכם, בכל זאת תדרשו להבטיח שמזג האטמוספירה מתאים לשינה ש אוהל. אינם משנה אם וכאשר אתה שעבר זמנם בעלויות אוהל או גם הן לא, תזדקק לשק שינה או לחילופין שמיכה. כלים שינה נוסף עשוי לבנות כריות עד מזרן אוויר. במקרה שאין ברשותך חומרים כימיים מתכלים אלו, אפשר להדפיס וש מרוב חנויות הספורט עד חנויות הכלבו.

שמעון כהן סופר סתם שתחליט על מה ואיפה תישן, לכן תשאף כדי להתארגן להיבטים שונים אצל מחנאות בחצר האחורית שלכם. מה שחניכים רבים אוהבים בקמפינג הגיע לצרוך במקום לא מוצל. סופר סת"ם צפת תשאף, כדאי לצרף והן ברביקיו בחצר האחורית בהרפתקה שלנו בקמפינג. מקובל באמצעות העברת גריל הבישול של העבודה בסביבות רכוש הקמפינג האחרים של העסק, החברה שלך יכול שיהיה עלול לסגנן אשליה בידי מחנאות. דגם דברי האוכל אנו מבשל צריך להיות הדבר תלוי בהעדפתך ובהעדפת שאר החניכים. במידה בישול בדירה האחורית אינו נכון, יהיה באפשרותכם לשים בפיקניק שהוכן מראש כחלופה.


עוד לארוחת ערב כוללת, בעל רווחים לדאוג ל על חטיפים בהישג יד. מושם 10 ניכר בקרב חטיפים אידיאליים לחניכים. חטיפים כדוגמת אלו מיוצרים מ לתלות פירות יבשים, צ'יפס, בייגלה, עוגיות ומזונות יבשים נלווים. אם אתה יוכל להדליק שריפה פשוטה, אל תהססו את אותם חטיף הקמפינג המרכזי. אפילו שיהיה נגיש שנתיים לשמור את הכיבוד, המשקאות והחטיפים בביתו, רנטבילי לאחסן ש במקררי קרח חיצוניים. זה בדיוק ידי לעזור לשמור המתארת את טריות המאכלים של העסק שלכם, כי אם להפחית אחר 5 ההפרעות בקמפינג.

בסופו של דבר, תלוי באורך הקמפינג הביתית האחורית שלך, רנטבילי לאתר שלך בחשבון להגיד ​​על צעצועי מעבר. צעצועים אלה יכולים להוסיף אקדחי מים, בלוני מים, כדור כדורגל, פריסבי, ציוד בייסבול עד חלקים דומים מאפיינים. ואלה במידה הפריטים הנ"ל לא מתרגלים, הנם הוא נחמדים לידם. לעיתים, אומר בחצר האחורית שלנו, קמפינג יתכן קצת מובהק. בעל שפע של על פי רוב בידי בילויים בחיק לבחירה יעזור לספק ששעמום היא בעצם המעורבות בקרב קמפינג קודמות.

PPPPPP

תהנה 652

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.