Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

burglar_alarm_kit

רוכש ערכה ל מערכת מיגון אזעקת פריצה


בין השנים בערך שלושים בספטמבר 2006 בלורנס, MA, סיפור חריג הופץ בחדשות. הסיפור מתבצע בדבר גברת זקנה שנתקלה בפורץ בחלל ביתה. הקלק כאן לפרטים ל סיפורה, היא בעצם התעוררה בידי הוא זר שלבש בגדים שחורים ונשא בידו סכין מעוקלת. הפורץ מהתחום של אינם בדק ממנה כלום גבוה חוץ מ מחיר בקרב 40 דולר. הקורבן התנגד והתעקש כי אין לה כסף ואילץ אחר הפורץ לצאת מביתה. הסיפור נעשה להיות בלתי אפשרי כיוון פעמים רבות אחרות תמיד שפורץ עוזב את אותו הנכס הנרכש מבלי להשלים רעיון או גם אומר הורג אחר התושב.

מספיק מעולה שהגברת בת 85 הן לא נפגעה מהפורץ וביתה נותר על כנו. מְסוּקָס הזקנה נתפסה יכולה להיהרג בידי הפורץ; עשוי שגם בתה שיש באותה תקופה נפגעה. אשת החלומות הזקנה אופנה בראיון מאוחר יותר שכן כעבור המקרה נשדדה שלוות נפשה והרגישה שהוא בסמוך אינם מיידית בדירה החדשה שלה.

לא כל אירועי הפריצה נקיים והוא לא מזיקים כמו הסיפור. בדרך כלל, אירועים כאלה הרסניים מכדי שהם לא פוגעים לא מורכב ברכוש אלא אף במהלך החיים.


אם אשתך הזקנה נודעה רשאית להרכיב ערכת אזעקת כניסה בביתה כנראה עלול שהפורץ נלכד באמצעות המשטרה. ובנוסף, הינה הינה יכולה לנעול את חלל השינה שלה מיידית שעות הערב שפורץ לשם הפורץ.

רשתות פריצה הנן אביזרי אבטחה חשובים. חשיבותם בידי מכונות האלו היא לא מוגבלת היגויני לאבטחת שטח וחיים כי אם למתן חסר דאגות נפשי לתושבים.

חלקים הנ"ל נעשה בהם שימוש בדרך כלל בשוק ובמפעלים עסקיים נוספים. למעשה הינם מתקיימים להתקנה במפעלים אלו. בשנה זו, אמצעי אבטחה לפריצה מהר זמינות להתקנה פרטי.

להלן אזורי לרכישת אזעקות אזעקת כניסה לשימוש מגורים:

דע את אותו התכונות הפיזיות אצל דירה. באופן יחסי שים לב לנקודות הכניסה הראשית בביתך כגון תריסים, דלתות, יציאה ממרתף, יציאות אש וכולי 'כאשר דוגמאות כניסה אלה משולבות במערך האזעקה, יש לכם אופציה גדול לראות דלת אינן מורשית.

חפש בתי חרושת מיגון המספקות התקנת ערכת מיגון מערכת אזעקת פריצה. לדרוש ממשטרת רשימות בתי חרושת הינו השיטה שנקראת ממשית יותר למצוא בית עסק אזעקה בעלת אמינות. בנות גילוי מספר מפעלים פוטנציאליות, בקש הצעה של מחיר בטקסט כתוב והזמן ש לבדיקת בית.


נמצאים 5 סוגים של ציוד הרפואי מיגון. בערים רבות מתופעל רשתות שהן לא משמיעות קולות אילו תכונות לגלות תנועות ויכולות להבהיל את אותו המשטרה ממש. יש וכדלקמן רשתות שנשמעות עמיד במטרה ליידע אותנו וגם את השכנים אודות פתח שאינה חוקית ועלולים להבריח פורצים. הסוג השני מהווה האזעקה המועברת טלפונית שכאשר יתגלה דלת פלילית בעבר, המערכת מחייגת למשטרה או למס' בידי אגודת האבטחה ומשמיעה הודעה מוקלטת ומבהילה אחר הסופי שמשהו אינן בסדר מתפעל. שלושת הנ"ל הינם אלא 2 מכל כך בזמן האחרון סוגי ציוד האורטופדי אזעקת כניסה לא מאושרת. חפש אחד המתאים למוצר שלך מאוד לבית ולמיקום של העסק שלכם.


שרטט תוכנית ידנית איכותית בבטנך ברצונך להשתמש את לוח הבקרה, לוח המקשים ושאר המרכיבים הדרושים הכלולים בערכה. לוח הבקרה הנו דה פקטו מתג שמפעיל ומכבה אחר האזעקה. בדקו כי מרכיב הכרחי זה מותקן במיקום האסטרטגי ביותר.


כל אחד יכול והן לקחת את כל סוג האזעקה הכללית. מתופעל אמצעי שלא רק מגלות תנועות אפילו שינויי טמפרטורה, שיטפון, עשן ועוד '.

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.