Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

Build Up Your Business Credit

מְדוּיָק את האשראי העסקי של החברה

חשוב ביותר לבנות את אותם ציוני האשראי העסקי שלך כדי לקחת מסוגל להיוועץ בהלוואות פיננסיות למימון מגרש המכוניות הקטן של העבודה. למען האמת לאמיתה, לחברות זעומים מתרצים מעתה בדבר הלוואות לתועלת עסקיהם באמצעות הכסף לשיפורים, או אולי רכישת מאגר מתוך מטרה להעניק תשובות בדבר צרכים הצרכנים.

בניית האשראי העסקי של העסק מחייבת יותר ויותר מאמצים, ומחייבת תפקיד נייר בתריסר. להלן 10 חוקים לאיזו תכלית טריים במתן דירוג האשראי עבורך דחיפה בריאה:

קבע בתחילת גלות עסקית

הצעד הראשון בשיפור האשראי העסקי שלנו מהווה לאתר מלכתחילה. תצליחו להפיק זו על ידי רישום כל אחד כחברה עד תאגיד. בשלב הבא עליכם להבטיח את כל פרויקטים הנייר הדרושות הנדרשות על ידי המלווים למשל כל אישור הקשור למשפט כגון אישורי רישיון עסקיים, דוחות כספיים, הפניות, חוזים וכו' '.

עליכם לדעת שכאשר אתם רושמים אתכם כישות פרילנסר, עימכם לקבל בחזרה קישור קבועה שלנו, כגון ואלו קווי תקשורת פתוחים. (שים לב שתיבת P.O. Box אינה פופולארית ככתובת עסק)

קיים חשש ש שלך ואלה לשים את אותן העסק שלך בסוכנות אשראי כדי שיוכלו לבצע מעקב אחר שטח האשראי של העסק שלכם וציוניך. ארגונים האלו פונים כנקודת התייחסות מזמן הגשת בקשה להלוואה כספית הדורשת דוח אשראי משווק.

רעיון זמן האשראי שלכם תלויה לרוב ביציבות הפיננסית של החברה שלך אודות סמך המסמכים הכספיים בעת מלאכתו. וגם, סכומים לא עצלנים הם נושא ניכר בכול בקשר להתקדמות מצב האשראי של העסק שלכם. אי תשלום בתאריך המוסכם; אני מקבל ציון שלילי המתארת את ציון האשראי של העבודה והיה אם הגיע מנקה.

קיים חשש שיהיה של החברה שלך וגם לשמור בדבר דוחות כרטיסי אשראי כשיקרה הם נמסרים אליך. נסה לוודא אם וכאשר ניתן למצוא מכירות שביצעת אם הן לא עשית. אם אתה יודע שגיאה, דווח עליה מייד לסוכנות התואמת. מְסוּקָס יגרום לדירוג אשראי מצויין.
קבל הלוואה

לפני שתוכל להעלות בדרגה רק את ציוני האשראי שלך, של העסק שלך ליטול עם אשראי לפעול שיחד עימו. עסקים קטנים רבים ניתן למצוא בזמן זה בכרטיסי אשראי עסקיים כדי להפוך את אותו דירוגם. אחת הסיבות למטרה זו הוא שפלסטיקים אלה הפחיתו את אותה התואר ב הריבית ואת אפריל, וכל זה פחות או יותר יעיל לעריכת מחירים מהירים ומשתלמים.

וגם, מכיוון שכרטיסי אשראי עסקיים אינם מןשפעים לסכומי קרן, באפשרותכם לשלוט בנוחיות ובעלויות הריבית שתבצעו כל חודש. החברה שלך יעשה טיפה ארגון תקציבי כדי למזער את אותן סכום הכסף ולמקסם את היתרון, ללא לדעת שהאינטרסים יצטברו.

השיטה שנקראת שונה לשדרג את מקרה האשראי שלכם הנו באמצעות קווי אשראי. אזורים פיננסיים רבים, ובינהם בנקים, מעניקים עכשיו קווי אשראי לטווח לא ארוך (LOC) למשרדים לא גבוהים, בעלות תנאי כסף פשוטים.

מכיוון שהוצאות ריבית אודות LOC תלויות בסכום הקרן, אני יוכל לצמצם את אותה בקלות רבה בידי עלות החוב יוצא דופן עד הרגע שתגיע לאפס. מתוך מחשבה בדבר מושג זה הזמן, תוכל להגשים מחירים לא איטיים בנוחיות מרבית בהתאם ל ההסכם בינך עבור המלווה.

התמצית להפקת האשראי העסקי של העבודה היא בעצם עשייה תשלומים זריזים על אודות חובותיך. מצד במידה מושם איתכם 10 הלוואות אם טונות של כרטיסי אשראי, עימכם לאשר כיוון חלק מאיתנו משלמים לכם מה הם בתאריך המתאים לזה. במידה נעשה מוצלח, אני בשיטת באופי לשדרג את כל ציוני האשראי של העסק, הדבר שבתורו ישפר את אותה העתיד הפיננסי של החברה שלך.


Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.