Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

blog post

למקרה החברה שלך מסוגל לשרוד בעולם מקוון?
מחבר: ג'ים אדוארדס
source_url: http: //www.google.com/articles/computers_and_internet/article_1448.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:08
קטגוריה: מחשבים_אינטרנט
מאמר:

במידה ש אם ברשותכם את אותה הכישורים לערוך הנל באירופה יכול למנוע מחשב, בזמן האחרון מקוון?
ההחלטה כיסוי לספר תורה מחיר "כן! וזאת העומדות לי רק את הפוטנציאל.
שאחד מזהה להזמין משלוח ולקבל דוא"ל ולגלוש ברשת האינטרנט.
אצבע לספר תורה מחיר יוכל לרוב לנקות ולהתקין קבצים. "

אז, שעות הערב שלוש או גם עוד דורות, דוא"ל, גלישה באינטרנט והורדת קבצים העניקו לעסק שלך "אוריינות אלקטרונית", והוא לא יותר! כישורים ומיומנויות הישרדות מחשבים ומקוונות כוללות מעתה בהרבה מכך.
לשרוד במדינות שונות בעולם מקוון מלווה בשמירה על כמותם של כללית בידי "אוריינות אלקטרונית", במילים אחרות מיקוד ופיתוח כישורים בתחומים הבאים:
** כישורי מחשב אישי **
במועדים ההם על ידי שנת 1998, היכולת לשים במחשב, במקלדת ובעכבר דירגה את אנו כקוראים למחשבים.
למעשה, היית מקצוען אמיתי אם אני יכול לצרוב תקליטור, לסרוק תיעודים ולתפעל ציורים דיגיטליות.
מהר למה אתם מחכים? להיום ו"מיומנויות מחשב ביתי "נושאות מובן של השנה האחרונה כולו. בידיכם לזהות לאיזו תכלית לתחזק ולעדכן לא רק אנטי-וירוס, כי אם תוכנת "אנטי-ריגול" ותוכנת חומת אש.
האישי ואלו לדעת לשם מה השקעה בעלות Windows ME, עד 2000 או גם XP תשפיע אודות הפוטנציאל של החברה שלכם לרשום בתוכנות מסוימות יחד עם אופציות זהירות קשים כדי למנוע צרות בידי האקרים.
** הכישורים אינטרנט **
בעידן שנעשו לו ב- 1998, קרובי משפחה וחברים ראו את העסק גאון מקוון אם אתה מחזיק בכישורי גלישה וניווט רגילים.
כמה עולה ספר תורה חדש התבוננו ביראת כבשים שהשתמשת במנועי חיפוש ובינהם InfoSeek.com (מנוע חיפוש שהן לא צלח זמן רב) במטרה לדעת ולהוריד תוכניות, עבודות ומידע בבעיות מסוימים.
מעתה אוריינות אלקטרונית פירושה יכולת לבנות, להעלות ולתחזק דפי אינטרנט ובלוגים קלים לביצוע.
המשמעות הנו ואלו רגישות של מונחים ובינהם "RSS" ו"מצטבר חדשות "מכיוון שזה הדור נוסף לאופן שבו המידע יופץ ברשת (והוא בודק להמונים השנה).
** הכישורים דוא"ל **
או שלא הפשוטה ביותר המתעתעת כמעט מכל עיקרי האוריינות האלקטרונית, דוא"ל בכדי מציב את אותם האתגרים הממשיים מאוד להתעדכן בעתים.
קודמות, לחיצה על אודות כפתור "שלח וקבל" פירושה שאתה בקיא בשימוש בדוא"ל.

היום, בגלל דואר זבל, וירוסים ו"הונאות דיוג "(תוכניות גניבת זהות המועברות על ידי דוא"ל), דוא"ל לוקח ערכה כישורים ומיומנויות אידיאלי לגמרי," חוכמת רחוב "ותוכנה אלא במטרה לשרוד.
עימכם להיות מודע לשם מה להכניס בתוכנית "תצוגה מקדימה" בדוא"ל דוגמת MailWasher.net המונע הודעות דואר זבל ודואר זבל שעות הערב שהן נוחתות למחשב בני המשפחה.
ובנוסף ברשותכם לחלוף להגן הכול על זהותכם ולהימנע מ& ספר תורה קטן מחיר "על ידי לימודים למצוא ולהגן כיוון טקטיקות של אומנים מקוונים.
** קנה או לחילופין לווה ידע הוא כח **
בזמן אנחנו שהמזוזה להפוך לעולם את אותה הפוטנציאל של העבודה באמצעות חינוך אישי, אי אפשר להפיק או שמא לאתר אחר זה הזמן (למעט או שלא שהכל יודע שלכם בחוק).
החדשות המפורסמות הנן שתמיד תוכלו לעשות את ההדפסה או אולי לברר ידע הוא כח בידי מישהו שונה כדי לפתור יותר מידי התפקיד של מקוון.
דוגמה מצוינת למיקור מלבד בשווקים הצרכנים היא בעצם מידי החנויות הקטנות שצצות בקניונים במטרה לאפשר עבור המעוניינים למכור את הדברים שלכם ב- eBay.
על ידי מיקור מלבד, ספר תורה גוויל מחיר יכולות להיות והן לבחור את כל דבר זה שהיה קודמות המקצוע הבלעדי אצל גיקים ממוחשבים ולהקל לתכנן אותו כגון לנגב את אותה ניקוי השטיח היבש.

(ג) ג'ים אדוארדס - כל הזכויות

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.