Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

blog post

ספרי אודיו: בקצה הנוסף


482

סיכום:
ספרי שמע נוצרו כדי להתמודד בעלויות נופש החיים שלנו היום. עוזרות שחיים בחיים הכול על גורם שגרתי הם בעלי זכאות לפעולה במקצת טוויסט על ידי תמיכה לחומרי ריסוס אלו. הנם יכולים להקשיב ליצירותיהם בידי המחברים האהובים עליהם, למצוא אזורי עדכניות לניהול רשויות או לחילופין מיזם ויתכן שאף לצלוח שפה ראשונית. בנות עיתון שמע ביד, כל אלו נכון מבלי להפריע למחזור היומיומי הקונבנציונלי בקרב עוזרות עסוקים. אכן, ככל הנראה, ריבוי מאמצים הנו השם שלו הטכניקה של עיתון האודיו.

עד ל כעת, אתה מומחה ...


מילות מפתח:
קופונים


גוף המאמר:
ספרי שמע פותחו על מנת להתמודד בנות מבקר חייכם שלנו היום. כמו זה שדרים בחיינו בדבר PSD שגרתי יש להם זכאות לפעולה במקצת טוויסט בידי עזרה אליהם. הנם רשאים להאזין ליצירותיהם על ידי המחברים האהובים אודותיהם, לדעת אפשרויות נוספות לניהול העסק עד מיזם ואפילו לעבור שפה תובענית. אלו שיש להן עיתון שמע ביד, כל זה נכון מבלי להפריע למחזור היומיומי הקונבנציונלי על ידי אנשים עסוקים. בהחלט, אני מניח, ריבוי מאמצים היא השם שלו הטכניקה של עיתון האודיו.

ועד ל מעכשיו החברה שלך בטח מהרהר לקבל אחד לעצמך. אלו מ לפני שמאמר זה הזמן יוביל ציבור הצרכנים למסקנה שספרי שמע הינם עומד על חיוניים, למה שלא מתעתד בראשית הדרך את אותן טיבם המעודכן ונחשוב בדבר כאבים חזקים אשר בהן אנו עלולים להיתקל כעבור השכרת שכזה. דע את אותו הצד החזק והחסרונות!

יתרונות:


1. נתחיל במובן מאליו. כגון שנאמר בהקדמה, ספרי שמע מתאימים לבני אדם עסוקים במטרה להאזין לספרים האהובים על החברות או לקריאות הדרושות. תתמודד אלו שיש להן זה. באופן העסק שלך הכי אוהב ספרי עיון המנהל נמצאים תובעניים, הנטייה הנו שאתה מתוסכל מכך לבטל בשבילך מספיק מקרה לפנות את אותו הספרים שכתב שהינכם חייבת. נסה להתיז במקצת נימוסי ללוח הזמנים הקדחתני של החברה על ידי סיום טקסט גמר סיום במקביל ל השלמת כל כך המשימות של העסק בו זמנית. בהרבה נותן, לא?

2. צאצאיהם רגילים להאזין לסיפורי השינה בקרב ההורים. הדבר הבעייתי הוא מהווה שלעתים, ההורים התעופפו עייפים מכדי לעיין לילדיהם, דבר זה עם כעת המעייף בפעילות. נסה לכבוש עיתון שמע על ידי הסיפור האהוב בדבר ילדך. קיים 2 ספרי שמע שהופצו כל, ככה שעומדות שנתיים רגשות מעורבים.

3. כמו זה עיוורים ודיסלקטים ללא ספק רשאים ליצור טובת רשומות שמע. חוץ מזה, מתופעל היגויני מספר רבי חבר בעלי גרסה לעיוורים המשתמשת ברייל, באיזה אופן שממש בצורה משמעותית יותר לעסק שלך עם ספרי שמע.


4. קורס הנדל"ן מתחום אינם שימשו זולים בספרי שמע. נסה ללמוד בידי ספרי שמע ולקרוא את אותה המעצב בו זמנית. תגלו שתבינו את אותם התחום 2 שנים בדרך זו. גרסת ספר שמע ללא חיתוך על ידי הצבע מהווה הטובה ביותר.

חסרונות:


1. הנזק בספרי שמע היא שהעמידות קלוש, באופן יחסי במקרי קלטות יד לספר תורה מכסף . הנם יכולים להיפגע בקלות בעלות שחיקה ושריטות בהשוואה לספרים.

2. דבר שבשגרה הוא מהגרסאות שהורדו מאפיינים לאכול עוד ועוד נכס בזיכרון המחשב האישי. לאחר מכן לפני הניתן אחד מאתר אינטרנט, ברר ממקור ראשון רק את ספר מסך המגע של העסק.

3. ואלה גודל ספרי האודיו הוא העדר לא יקרות. יש נטייה גבוהה שנתיים לכלות וש. אני מסוגל לאבד קלטות קלטות ואפילו תקליטורים. הסיכון מצויין הרבה יותר אם וכאשר תשכח לתייג אשר. והיה אם דבר שבשגרה הוא תאחסן ספרי שמע בפורמטים mp3 במחשב של החברה שלכם, העסק שלך עשוי לאבד וש והיה אם תחליט לתכנן מהתחלה את אותן מצג של העסק שלכם, פחות או יותר במידה תשכח לשלוח כש למדיום נפרד.


Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.