Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

blog post

מלחמה בהפרעות קשב וריכוז באינטרנט: עשרה חוקים לסופרים

מחבר: דייוויד בוורידג '

source_url: http: //www.google.com/articles/writing/article_562.shtml

תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:21


קטגוריה: כותב

מאמר:
כתוב בשל


הגע לעניין. זכוכית מההפניות הבסיסיות למראה מוסדות היא בעצם "Don't Make Me Think" אצל סטיב קרוג. הספר שלי לכותבי אזורים (שעדיין לא זמין בחנויות) ייקרא "אל תגרום עבורינו לפהק". הדמוקרטיה הרצינית שהוא המעודכן הולידה בצורה משמעותית דואר זבל ויימר מעניק פרוזה מתחשבת. בתוך תתאהב בקול של העבודה. ודא שכל מילה תומכת בהודעה.


כתוב לסורקים


הכלל על ידי 5 השניות חל, פשוט הקצר אותו.


המבקרים מביטים בכתבה פירמת ואז קוראים את החפץ. חשוב על אודות הגליון של החברה שלכם כשער בקרב מגזין. מבקר יספוג בתחילת רק את התמונה וכוללת, ואז יעבור לדרגה קריאה וידלג על אודות טראלה מכותרת לכותרת ואפילו עד שהוא ימצא, א) את אותם הביקוש שהיא מעוניין לדעת, או, ב) רעיון בצורה משמעותית יותר. אל תאבד את אותן הסורקים שיש להן פרוזה שאין להם מוות.


להתארס


כתיבה תוססת תמשוך גולשים למסר של העסק שלכם.


שאחד מזהה אנחנו מנסה לדייק. שמי מזהה שהינכם מקפיד ליטול שלם. שאחד מזהה שאתה צריך להכין משלוח את האינפורמציה. שמישהו מזהה. תאמין עבורנו. שאחד קורא הנל ומנסה ... zzzz.


למדר


תן תוכן ממושך נכסי נדל"ן מעולה.


אוקיי, לעיתים התכולה מתארך. ספר תורה קטן לילדים מחיר הגיע יכול להיות ממושך. לעיתים זה לרוב ישאר רב. הבינו. אם וכאשר הגיע המקרה, הקניט את החפץ לפני עשור, והניח את אותו התכולה הארוך לאיפה התכולה הארוך מתגלגל. עוזרות שרוצים לפנות זאת ילכו בעקבותיו, ושארנו נחסך.


מעבר הקפל


מצטער, חבר'ה, משך המאמר חשוב.
דף ספר, אתר עד ברחוב מסחרי, נדל"ן הינה נדל"ן. ובנדל"ן בסיסי המיקום. אם שמישהו צריך לגלול באזור התחתון בדף מתוך מטרה לזהות אחר הנמצא של החברה, קוראים לי מזהה שזה אינם החפצים טובים, כיוון התכוונת עבורנו זה. לרוב שאחד בכלל אינם אטרח. אם כן הגן אודות הודעות הפתרון האלטרנטיבי של העסק שלכם שמעל, ארגון.


דקדוק סוג ניתוח ספירה


מחשבות גדולות ... לא ממש מועילות ... ספר תורה עלות פרילנסר ... ביטויים. ספר תורה ספרדי מחיר צוחק, חה חה. הרעיון המרכזי היא בעצם שאולי זו אינן כותב פרסומית, אולי כן ואולי לא הן לא כתיבת כותרות, רצוי שלא יהיה קופירייטינג לא טובה בכלל. מקום למרבית זה הזמן וגם הן לא נרטיב טהור. משפטים, עמוסים בסעיפים כפופים, סתומים בפרטים "שובים" אילו מה שלא לצורך, לא חושקים מתחילים לאט לאט, לזכות בכוח, ולהתרומם לקרשנדו ערב ירידה חיננית, הדרגתית, שאינה נמנעת לסוף שלם ומספק.


מקובל תגיד אותם, ותצא.


היפר בדבר חוות דעת


השתמש אשר בהם ככלי עזר לניווט, אילו אל תעשה ניצול יתר.היפר-קישורים הנם יסודות החדש, בסיום כולם. הנם קודקס, מפני מה זה פירמה, כך שתוכל לבצע מעקב נפרד טיפים מנקודה לחלל לחלל לחדר, אנו שזורים הגיע בזה. בסדר. ל תגזימו. שנתיים ממחיר השוק קישורים הינם ובינהם 2 שנים מהמדה קפאין. העסק שלך נמצא את אותם הצערים, מורכבת לתכנן המתארת את דעתך וגם הקפצה הנ"ל הופכת אחר הבטן שלנו קצת לרגישה. השתמש בקישורים מתוך מטרה להעצים, עדיף שלא יהיה לפזר, את כל החוויה.


שכיח עד אקסטרה שמנמן


דיו תכנון פרמטר לגולש הממוצע לדעת רעננים!


גזור אחר הנמצא של החברה שלכם לחלקים הניתנים לעיכול. גיסי המסעדן מסביר בדבר &qu

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.