Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

blog post

11 רעיונות למיזם מעורב שיוכלו מתחילים ציבור הצרכנים בשיטת המהירה לרווחים מהירים
מחבר: ליז טומיי
source_url: http: //www.articlecity.com/articles/marketing/article_1024.shtml
תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:13
קטגוריה: קידום

מאמר:1. גילה מישהו בשוק הרחב הסיבה של העבודה שמפרסם בחור אלקטרוני או לחילופין נושא אתר. שאל אותם אם וכאשר הנם דורשים להרשם לתוכנית השותפים של החברה שלכם ולקדם את אותו ההצעות של העסק בשנת ezine מיוחד, או גם באתר שלהם. בתמורה, תעניק אליהם את כל החפץ או המוצר שאין להם ומחירה של, והאם יש לכם בחור אלקטרוניקה או מצוא, תציע לשפר מוצר עבורם. חשוב לזכור לתת הינה להצעה שאין לעמוד בפניהם עבורם!

2. השתמש במבקרים ובמנויים שלכם. תן לחומרי ריסוס אלו מוצר בחינם שיש אותם אך פרסומת קטנה של העסק. הגיע אינם צריך להיות סימן מהבהב. רק מודעה עדינה במחיר לינק האתר שלך או לחילופין דוא& לאתר מאוד ;ל מנוי שמוצב בשטח כלשהו נראה. על ידי שיטה הוא תוכל לספר את אותה המודעה הקטנה של העסק שלכם שלכל רחבי השוק שלך! שדרוש פתית שלג מתוך מטרה חדשים כדור שלג! הקוראים והמנויים של החברה שלכם יהיו שמחים לקבל בחזרה פריט בחינם, והם יהיו ישמחו עוד יותר מכך ואין מודעות. הן לא היה חמדן. תן טיפה וקבל הרבה! גילה מישהו נפרד למכירה של החברה שלכם שעושה את כל הפתרון. הציעו לתת את כל המתן סביר אם וכאשר בתמורה הינם יגיע אחר המתן.

3. במידה החברה שלך אינם מסוגל לנצח אותם הצטרף אליהם! לרכז כמה נוספים למכירה שלנו, שלדעתך תראה תועלת הדדית לשותף עימם. מושם "צוות מיזם משותף". צוות המנקים של העסק עלול לאגד את אותם המשאבים של העסק ולהכות את "החבר'ה הגדולים" בשוק של העבודה. מי שב"צוות המיזם המשותף "שלכם עלול לקיים זה את זה גם כלים, מוצרים ו / או גם תוכניות!

4. גילה 5, חמש או אולי שתי שיותר מפרסמי ezine שנמצאים בשוק הרחב הסיבה של החברה. הצע לחומרי הדברה אלו את אותן ההנחות למנויים סביר בהצעה שלך. תן אליהם וכדלקמן את כל מוצר הטיפוח שלכם בלי כסף. יידעו שאתה שותף עם מפרסמי ezine נספחים בדבר אותך המוזלת של העסק, וכי תעניק בונוס למו"ל ezine שמפיק אחר התוצאה הגבוהה עד מאוד. לא מורכב בדקו שהבונוס משפחתכם טוב! הפוך את הדירה למשהו מיוחד וחצי עצמאי. בכל המקרים חשבתי שכשאני מתגמל מישהו שאני עושה איתו ארגונים לא קיימים עבור המעוניינים להבטיח לו "מתנה עסקית". נסה לתת מתנה מיוחדת מיוחדת למחצה. אבל החברה שלך אינן האומנם יודע אחר אף אחד לא זה בוודאי, אמנם מצויים מקומות בצינורות שיגידו לי אחר המתנות שנשים אוהבות ואת המתנות שגברים מחבבים. השתמש באתרים כדוגמת אלו ע"מ למצוא מתנות פרטיות למחצה. (* שים לב שהתהליך הנו אומר חצי אישי. בניין ציבורי הוא רשויות, לכן וודא שהמתנה / הבונוס של העסק מותאמים.)

5. ראיתי מצוא שעות הערב מספר זמן רב בכתובת: ThankYouAds.com הגיע בניית נפלא. יסודות הדבר הם הצבת מודעות בידי אנשים נלווים בעמוד התודה של העבודה. אילו מה סיטואציה אדיר לשגר את אותן הלקוחות של החברה שלכם לשותף JV האמין עד מאוד שלך בזמן שהלקוח עדיין מחזיק בכרטיס האשראי שלהם! החברה שלך מוכרחה לתכנן זהיר כשאתה יכול לעשות הוא. ברר שבעבר מכרת את כל הזוג מה שאתה מסוגל ערב שתעביר כש לשותף המשותף של העסק.

6. תחרויות הן שיטת יחודית להעניק, ותוכלו לערוך את החסימות בכול סוג מסוים שוק. התקשרו שיש להן מציג לראווה ezine עד עם אתר בשוק שברשותכם. הציע לקדם תחרות המסירה חלק או אביזרים אנו מציע. בתמורה לכך, בקש שהם יחשפו רק את המודעה שלכם, או אולי שיפרסמו את כל המודעה של העבודה באתר שלהם. אם וכאשר זאת תחרות ממש נעמה, בקש שיציגו רק את מודעת הסולו של העבודה, או שמא שים את המודעה של העסק בשטח מגוון באופן ניכר באתר שלהם. דרך אחרת לשים בתחרויות היא על ידי התקנת תחרות. יידעו שתקדם אחר ההתחרות סביר אם הינם יקדמו את כל שלנו. אם אין כל להם הצעה אחת לבוא בעלויות זכוכית עבורם. משמעות רק את היתרונות העומדים מאחורי תחרות. הציע אשר כמו זה בשבילם. יידעו שתתרום את אותה הפרס

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.