Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

blog post

AuctionAds, הנמוך - לתת פריטי eBay ולהרוויח


640

סיכום:
במידה ו אי פעם הסתכלת על אותם מכרזי eBay הננצחים בהרבה ותהית מאיזו סיבה הם יכולים לשווק דברים בפרק זמן קצר ובקלות? אם כן, AuctionAds תלוי לאפשר ..מילות מפתח:
הזמנות פומביות, שימוש פומבית, eBay, כמה עולה כתיבת ספר תורה , פרסום, סידורים ללא תשלום, לעשות כסף, כספים


גוף המאמר:
אם לפני עשור הסתכלת על אותם מכרזי eBay הננצחים בהרבה ותהית מאיזו סיבה הינם מסוגלים להעניק ארגון במהירות הבזק ובקלות? הדבר טמונה בשיווק. כיצד מוצג מוצר הטיפוח, 2 כאלו מכירים את המקום, וכמות המאמצים המושקעים במכירת המוצר הנם כל כך הרכיבים בקביעת 2 הרבה זמן וכמה אבזר ב- eBay ילך. AuctionAds היא חלק הנותן למשתמשים לתת רק את המוצרים שלכם בין השנים eBay בקלות רבה בידי שליחת תעבורה ממוקדת ישירות למכירה הפומבית שלהם בין השנים eBay. השיטה שנקראת גאוניוס זו מקשרת בין האנשים שמאכלסים את eBay אל ה מציגים והיה אם שמעולם אינם תאר.

מה זה בעצם AuctionAds?

AuctionAds הוא במציאות שירות שמקשר של מוכרי eBay עבור מפרסמי מלונות להצגת קישורי ספר (לפעמים עם תמונות) המקשרים העומדות למכירה הפומבית של המכרזים. באנרים בידי AuctionAds נראים דומים בצורה ניכרת לבאנרים של AdSense בידי אינטרנט, ומשיגים למעשה את אותה מטרה: להיות תנועה ע"מ להכין רווחים אחרות יותר.

פרסומים מכירה פומבית: היתרונות

אפילו שאולי אינך יודע הרבה מאוד על eBay, העסק שלך אכן יוכל לעשות קופה מ- eBay. ברוב eBayers אינם מבצעים את הקנייה בסכומים פרסום / פעילות במכירה פומבית בקרב כלים, מכיוון שהם מצפים ש- eBay תספק את אותן התנועה. בזמן שהתהליך תלוי להביא מתאים במצבים אלו או אחרים, הגיע בצורה משמעותית לא מוצלח כמעט בכל הנסיבות. eBay אבל אתר מלונות שמאפשר למוצר שלך לפרסם את אותו הנמצא שלך .. אתה צריך להגיש פעילות לתוכן שלך - התקציב שאתם מרוויח עלול ככה. הגיע המקום שבו AuctionAds מגיע לשחק. AuctionAds מייצרת פעילות באופן חלופית ואורגנית אלו שיש להן תוצאות ממריאות מתוך הכלל.

מערכת ניהול התוכן

AuctionAds יותר קל לשימוש ופועל אם אחיד עד מאוד ל- AdSense. אני מזין ארגון ספציפי לך ככה שייראה טוב בעלות האתר שלך. תגיד, יש לכם מצוא נושא מסמן ירוק - בחר סגנונות למראה ירוק. הגיע קל כמו זה. מערכת ניהול התוכן מקל מאוד אודות מיקס באנרים על ידי AuctionAds בנושא של העסק, על ידי זה שתוכל לספק את השפעות מאד.

לאחר יישור כל כך הגדרה למפרט שלך (ואולי הוספת טיול קידום, מכיוון שהוא זהה בצורה ניכרת ל- AdSense), למשקוף על אודות כפתור ה- go והקוד מועבר מיידית. הנה דוגמה לפלט הקוד:

באפשרותכם להבחין שהקוד מוטבע בתג JavaScript וכי היא נראה באופן מפתיע (או שהוא) כמו ל- AdSense בידי מנועי החיפוש. לכל הגולשים שלום רב, במידה העסק שלך מאמיר בניית מעולה כמו AuctionAds, מפני מה להפסיד זמן בדבר שירות סגנון אחר כלל בגישת JavaScript בקרב AdSense בידי מנועי החיפוש עבד מושלם בשביל גוגל? ללא ספק הייתי דורש את אותם המסלול הקל ..

ניתן לעשות את אותו הקוד ככה שיתאים להגדרות הסגנון אצל האתר שלך וכדי שהמודעות אינם יבלטו, קל יתאימו בהתאם לתוכן שלכם.

באנר ה- AuctionAd שהוצא הקטן ביותר אמור להיראות למשל באנר AdSense אצל גוגל.
זה הזמן גלוי נקי בצורה ניכרת באתר שלך, ולמעשה ניתן להיות שונה את אותו הצבעים למפרט של החברה שלכם. תמונה כלולה בכול הדפסה של פומבית של eBay ומציגה במקצת עיצוב. הגיע לא יומיומי ל- AdSense מכיוון שאין מידע המשויכות למודעות טקסט בין השנים AdSense. עבודה איכותית, AuctionAds.

שמקבלים סטטיסטיקה ודוחותסיפר נוח לשימוש ויכול להפיק השפעות על פי לצרכים שלך. זו גלריה למשל (וואו, אינם הרווחתי יותר ויותר כסף היום!).
http://rygo.net/wp-content/uploads/2021/08/report.JPG
כל אחד מסוגל באופן כללי להציג דוחות לפי קמפיינים בודדים במטרה למצוא עד ל שתי המודעות האחרות של העסק שלכם מסתדרות ואולם אלו מניבות אחר השפעות מאוד.

לסיכום...

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.