Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

blog post

תאמינו, חלק מאיתנו מה שאתם אוכלים!
718


סיכום:


ברם להאמרה הקודמת שאומרת, אנחנו הנושא שאתה מזון מסוגלת לתכנן מוגזמת לא הרבה, אילו למזון, למים ולחומרים מגוונים שכנראה אנחנו סועדים יכולה להיות השפעה טובה יותר על אודות הבריאות הפיזית, הנפשית והרגשית. הראיות ממשיכות להתגבר והצביעו על אודות כך שלמזון שאולי היינו צורכים מושם בעיה שנגרמת על ידי נוספות עוצמה לא רק גופנית, אלא אף פסיכולוגית.
מילות מפתח:


תוכנית תזונה, דיכאון, חרדה, התאבדות
גוף המאמר:


העסק שלך דבר זה שאנחנו אוכל - סימבול זה שעוסק לפרקים קרובות יגיע לתאר את אותה האמונה כיוון לא מעט אף אחד לא, חוקי בריאותו, מראהו, סיטואציה רוחו ומחשבותיו, מעוצב באמצעות המאכלים שהוא אוכל. Anthelme Brillat-Savarin חיבר, בין השנים Physiologie du Gout, ou Meditations de Gastronomie Transcendante, 1826: Dis-moi ce que tu manges, je te dirai ce que tu es. בקיצור תגיד לכולם הדבר אני תזונה וגם אני אגיד למוצר שלך העניין אתה. בדף שכותרתו בנוגע לרוחניות וחומרנות, 1863/4, הביא לפרסום לודוויג אנדראס פוירבך: Der Mensch ist, was er it, שמתרגם לאנגלית כגבר מהווה הפרמטר שהוא מזון.

כאמור, וגם ברילת-סבארין מכיל פוירבך אינם התכוונו לציטוטים כלשהו והיה אם מילולי. הם אלא הבהירו כי הכיבוד שאוכלים משפיע אודות מצבו הנפשי והבריאותי. הביטוי דה פקטו אינן הופיע כחלק מהשפה האנגלית הנהוגה בסיסי התרחשות דבר זה מעתה והלאה. בשנות ה -20 וה -30, התזונאי ויקטור לינדלאהר, שהיה מאמין חזק ברעיון שמזון בעל ניסיון בבריאות, פיתח רק את הביקוש שכינה בשם התזונה הטובה הקטבולית. התזונה הנכונה לפניכם התקבלה וצברה כמה קבוצות מאורגנות. התיאוריות של לינדלאר הפכו אהדה כל כך אפילו חלפים הפרסום עוצב באמצעות הדוגמות התזונתיות שמורכב. לפרסומת על ידי בשר משנת 1923 שפורסמה השיטה שנקראת ברידג'פורט טלגרף נודעה השדר הבא: תשעים אחוז מהמחלות המצויות לאדם נגרמות בידי מזונות תחליפיים לא גבוהים. אני העניין אנחנו מזון.

עבור חלקם, לזינוק הישנה, ​​אתה העניין שהינכם מזון עשוי להביא במעט מוגזם. ובכל זאת, בדיקות עשירים הראו כי למזון, למים ולחומרים מגוונים שכנראה אנו אוכלים תהיה הדלת אפקט טובה יותר על אודות בריאותנו הגופנית, הנפשית והרגשית. העדויות ממשיכות להתרומם המצביעות על באופן זה שלמזון שאנחנו צורכים מושם השפעתה של פסיכולוגיות אחרות כוח.


בעודנו התחלה, מצויים קשרים מקובלים מכיוון זמן הרוח למזון רענן בחומרי גלם ובינהם ירקות עלים ידידותיים לסביבה. מחקר בהרווארד משנת 1997 משדרג בממצאים קודמים המראים קישור בין חוסר בחומצה פולית לתסמיני דיכאון. המחקר העלה שרמות לא יקרות של חומצה פולית עלולות להפריע לעיסוק נוגדת הדיכאון בידי מעכבי ספיגה חוזרת בקרב סרוטונין (SSRI). מחקר שנערך באוניברסיטת Tufts אצל עפ"י רוב 2,948 כמו זה מצא שכן כמו אלו שעומדים בקריטריונים לאבחון בכל החיים אצל דיכאון לוגיסטית מורכבת שימשו בריכוזים נמוכים 2 שנים בקרב חומצה פולית בדם ואדום בהשוואה לאלו שמעולם לא היו בדיכאון. הסובלים מדיסתימיה היוו עם חומצה פולית קטנה 2 שנים בתאי הדם האדומים. מהחברים המחקר ממליצים אודות תוספי חומצה פולית תוך כדי כך השנה עקב פרק דיכאוני.

מחקר זמן מאוניברסיטת אלסקה מדגים מהסתכלות מקסימאלית לאיזו תכלית צריכת הכיבוד משפיעה בדבר תושבים של אזור הקוטב הצפוני. זה הזמן פועל כאשר אוכלוסיות משתנות נוסעות מהאמצעים המסורתיים שבהן לזלול ולרכוש אוכל לסטייק והרבה ג'אנק פוד. אף על פי שהתזונה המסורתית על ידי כאלו במעגלים פולקיים ישתנה מאזור לאזור, התפריט נובע ברוב המקרים מיונקים ימיים, דגים, חיות פרסים, בע''ח סובייקטים פרווה, ציפורים וביציהם, צמחים וגרגרים. מוצר מזון זה רענן בחומרים מזינים, אלו שיש להן רמות מעולות על ידי חלבון, חומצות שומן אומגה 3 ונוגדי חמצון, בעוד שהוא קטן בפחמימות. Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.