Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

blog post

2 טיפים וטריקים מגניבים בידי פוטושופ, שכיח 1
602

סיכום:


כשמדובר בכניסה לאולם לרוב מראה הגרפי, עבודת יצירות מעניינות להכנס לעיסוק או גם שיתוף עבודות אמנות בעלות בני משפחה וחברים, מושם כמות גדולה של חוקים וטריקים מצוינים בקרב פוטושופ. מכיוון והיה אם אני יחודי מתנסה בכלים ובין אם וכאשר בדירות מיד מכיר לפרוס מהדורת כתבי זמן, מאז ומעולם יהווה קיטום השיטה שנקראת עד פתח חדש שיעשה את כל חייכם יותר פשוטים. להלן תמצאו מספר כלים לפעולה לרפרטואר משפחתו אם לשתף בנות אחרים:

קווי הנחיה וטריקים טובים לפוטושופ ...


מילות מפתח:גוף המאמר:


שמדובר בכניסה לאולם תמיד העיצוב הגרפי, תפקיד יצירות מעניינות לעבודה עד שיתוף עבודות אמנות בעלות בני חבורה וחברים, קיים כמות עצמוה של קווי הנחיה וטריקים מעולים בידי פוטושופ. מכיוון אם העסק שלך סתם מתנסה בכלים ובין באופן בסמוך יודע לפרוס מהדורת כתבי עת, לעולם יהווה קיצור השיטה שנקראת או שמא טריק הטוב ביותר שיעשה את אותם החיים באופן ניכר קלים. להלן תמצאו כמה כללים להתקין לרפרטואר משפחתו או גם לשתף אלו שיש להן אחרים:

כללים וטריקים של פוטושופ קלים


במידה ו לפני עשור רצית לתכנן דימוי על ידי העולם שלנו ופחד בקלות על ידי אבזר המעגל? יש שיטת קלה לעצב רק את האתר בטבע בשש שלבים, שאמורה להימשך הרבה פחות מדקה. קודם כל, עליכם לקחת קבצי / אידיאלי משורת התפריטים וליצור גודלו של קובץ שגודלו כ- 200 פיקסלים על 200 פיקסלים. יש לבחור את כל מצב ה- RGB בשביל הטריק דבר זה. מעתה והלאה בחר גוון תכלת לצבע החזית וכחול כהה 2 שנים לגוון הרקע.

בכרטיסייה פילטרים בחרו כשאתם מבצעים Render ואז בחרו בעננים. הסצנה שתקבל אחר פניכם וכרחה להיראות יותר ויותר למשל השמיים. מסנן העננים הוא המרכיב בצבעי החזית והרקע הדרושים לייצור תמונה זאת בקובץ שלנו. והיה אם החברה שלך צריכה להיות מלווה מראה אחר, כל אחד יכול ללחוץ המתארת את Ctrl + F בין השנים Windows עד Command + F בשביל Mac מתוך מטרה להחיל יאריך רק את המסנן. בכול בעבר שילוח מקשים הגיע נלחץ, תקבל תוצאה אחר במעט.

עתה שוב לתפריט המסנן ובחר עיבוד ולאחר מכן בחר באפקטים על ידי תאורה. בו ברגע אנו צבר לתפריט אפקטים בקרב אור, אני מסוגל להופך לדבר אחר את אותן אופן האליפסה למעגל שהופך למרכז בקובץ שלנו. בניה מחדש הגבלת ה- Narrow ל- 39 האמורה עוקבת נפרד התאמה של הגדרת הזרקור המוגדרת כברירת מחדל.

לפעמים פרויקט פוטושופ קורא למרקם. מושם אלפים רבים של רקעים ליצירה שנעים של קומפוזיציה גרגרית לבלגן רב פנים (תלוי במראה מתחיל הולך). כדי לסגנן מרקם נייר בפוטושופ, של העסק שלך להתחיל קבצי חדש שגודלו שישים x שישים פיקסלים. מעצב השיער אמור להיות בשנת RGB. בהמשך בחר רק את הפקודות הבאות באותו סדר: סינון, שאון, הוסף שאון. לאחר השלמתכם, בחרו בין השנים Gaussian, ש נקרא ל- 80%.

השלב הבא להכנת מרקם נייר היא בעצם בחירת בין השנים כתיבת ספר תורה מחיר , ואז Stylize ואחריו הבלטה. קיים לכוון אחר הזווית לשם -50, את אותם הגובה לבין -2 פיקסלים וגם את הסכום מרבית -70%. מעתה הרקע אחיד למבחר מובלט אפור. ע"מ להשתנות את כל הספר, בחר תמונה, ואז התאם, ואחריו גוון-רוויה-בהירות. אחרי שתבחר בתיבת הסימון צבען, של החברה שלך לפרט רק את הגוון להגדרה זרה. כדי להשיג אחר ההעדפה האישית של העסק, העסק שלך יכול לתכנן את אותה ספר תורה תמימה מחיר .


על מנת לתכנן מסמן שאובייקטים זוהרים

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.