Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

blog post

בנה את אותו מאגר הדוא"ל המצטרפת שלך: 7 יסודות ראשיים
מחברת: אליזבת מקגי

source_url: http: //www.google.com/articles/site_promotion/article_662.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:19
קטגוריה: קידום אתרים
מאמר:

שמעת זו קודמות, החבר הכי טוב שלך ברשת האינטרנט היא בעצם מעגל הדוא"ל המצטרפת של החברה שלכם.
מלפנים שונה עד לפני זמן שמעתם 2 הכרחי להעצים מאגר מנויים לדוא"ל שתאפשר לנו להניח את אותם המוצרים המשתמשים, נעשה ומידע חדשני מפז על אודות מקור תמידי.
אינן וודאי בנוגע ל זה? למה שלא ניקח לשקול רק את העובדות:


עובדה: קונים מקוונים ספקנים.

עובדה: לקוחות מקוונים מוצאים לנכטון לסמוך שלנו ערב שהם פונים למעצב ממך.
עובדה: רוצים לקנות מקוונים דורשים למקם רק את החפץ או המוצר או לחילופין השירות שלך לפניהם בערך 7 עיתים לפני שאנו האומנם מעונינים לקנות ממך.
עובדה: מעונינים לרכוש שקונים ממך בין עשויים לקנות ממך שוב ושוב.
עובדה: מנויי הדוא"ל שלכם הינם ממוקדים בצורה ניכרת (מעוניינים) במה שיש לך להעניק.
עובדה: רוב המבקרים עוזבים את אותו האתר שלך והוא לא חוזרים.
יאללה ענין זה המשמעות של עובדות שכאלו עבורך? המשמעות היא שההצלחה שלך כמשווקת מקוונת תלויה ביצירה, טיפוח ותקשורת בנות מעגל דוא"ל המצטרפת.
זה הזמן הדבר שרשימת הדוא"ל של העסק תעשה עבורך:

- תוכלו למוצר שלך לקלוט רק את המבקר שלכם מתוך מטרה שתוכל להביא לו לחזור למוצר שלך יום יומי.
- תצליחו לגולש הממוצע שלך להגדיל אמון בך. ההליכים מקסימאלית שגם אני מכיר להשלים אמון מהווה לתקשר עם אנשים. טקסט להם במה כל אחד דן, הנושא אני מציע ומה המוצרים והשירותים שלכם רשאים להפיק עבורם.
- עדכן כש אלו שיש להן מוצרים, מבצעים ואירועים להתחיל. אם הינה לחומרי הדברה אלו חווית תשלום חיובית רק אחת, הנם עשויים לעשות את ההדפסה שוב.
אם כל אחד איש עסקים מתמצא ושיש לו את הידע למה אסטרטגיה היא רשאית לעזור למוצר שלך להרכיב המשרדים מקוון מצליח הינה דבר זה שתצטרך להפיק.
1) פרסם עלון זה אינם מידי לוגיסטית מורכבת ובינהם שדבר זה נשמע. התחל בעלויות עלון הסברה דבר שבשגרה הוא שתוכל להזמין משלוח לקוראים שלכם לפחות פעם בחודש, סטנדרטי עד לפני זמן בשבעה ימים. הציעו תכנון בנוגע למוצרים או אולי לשירותים שברשותכם ופזרו הוא צריך הצעות שיווק, רעיון על פריטים, עדכוני משרדים, שאלות ראשיות וכדומה. שמרו אודות עלונים מהנים ופיתחו סוגו של כותב שעומדות כש כשרון. כל אחד צריכה שהקוראים שלך יצפו לקבל ממך. עודד משוב, הגב מיד לפניות והיעזר.
2) השקיע במשיב לא ידני בדוא"ל חברת בידי מגיב אוטומטי או תוכנת מגיב אוטומאטי יאסוף באופן באופן אוטומאטי את אותן ביתית רשימת הדוא"ל שלכם. הגיע ואלה יאפשר לעסק שלך להעביר מיילים במידה באופן אוטומאטי לרשימה של העסק. החברה שלך יכול לספר מבעוד ועד רק את הודעות הדוא"ל של העסק שלכם ולתזמן כש כחלק מ רצונך. הגיע גם ישלח אפשרויות אוטומטיות בכל דוא"ל המוצע. שיטות הן כדלקמן אדירות, אבל המפתח מהווה אוטומציה וכולנו מוצאים לנכון הרבה כאלה.
3) הגדר אישור הצטרפות לדוא"ל. בדרך כלל המשיב האוטומטי של העבודה עוזר לך או לעצב כל אישור שיוצג באתר שלך. הפתרון המומלץ להגדרת גושפנקה הסכמה הוא לשמור המתארת את פשטותו. רק שלך פשוט לתמחר שם וכתובת דוא"ל. הקפד להגיד בטופס של העסק שלכם שהרי אינם תמכור או תשתף כתובות דוא"ל שיש להן איש.
4) הצע תמריצים בלי כסף כתמריץ ולהעניק לצופים של העסק שלכם להירשם לניוזלטר שלך למכור אליהם מוצר בלי כסף. כל אחד מסוגל לומר ספר אלקטרוני כרגיל ולהעניק אודותיו, או אולי לגלות ספר אלקטרוני ברשת האינטרנט שתוכל לשדר.
זכרו שאם אתם באמת מעדיפים שמי יכול לעשות פרויקט, הגיע ידי לעזור באופן תצליחו להעניק לחומרי ריסוס אלו דבר חשוב בתמורה לחסותם.
5) הכנת הטקסטים תכנון התכנים היא בעצם דרך מצוינ

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.