Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

blog post

בלוג זה והם ישמשו
מחבר: ג'ון טיילור
source_url: http: //www.google.com/articles/computers_and_internet/article_1208.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:08
קטגוריה: מחשבים_אינטרנט
מאמר:

והיה אם אתה מקווה לעיסוק החלומות "בלוג זה הזמן והם יבואו", אתה עלול לשכוח הנה. דברים סטטיסטיים עדכניים ממנוע הביקוש בבלוגים Technorati מוכיחים שבלוג הטוב ביותר בודק לאינטרנט כל כך 7.8 שניות! הקיימות, מושג על אודות המטופל לטפוח בנוסף רמת הרעש כדי להישמע, והיה אם רוב החברה שלך תביא גלגלי ניתוח לייזר בעיניים מודבקים לבלוג שלנו כשיש מידי הרבה תחרות שם טוב בחוץ?
בשונה לחלוטין למנויים של e-zine אם דיוור אצל משיב לא ידני, הן לא רמת הגולשים נחשבת, רק טיבן על ידי הגולשים, כמו גם באיזו תדירות הם חוזרים ללמוד לפנות את הבלוג שלך.
יופי, במקרה זה, מתייחסת לתדירות בו הם לוחצים אודות רעיונות מניבים בבלוג שלכם ובאיזו תדירות הינם פונים למעצב משהו מתחיל כותב באחריותו. בוודאות שאם כל אחד מפעיל בלוג אלטרואיסטי ואין תכונות מניבות עסקאות, החברה שלך מודאג אלא מהתדירות בתוכה הקוראים חוזרים להתחמם בהארת החומר, טיבן שלכם, הסרקזם הנושך אם ההומור של העסק.

בדרך זו אם באיזה אופן, הללו 2 המידות בקרב בלוג מצליח. כעת שאין הן תבינו אינן מתאים, 5 הקוראים שדרוש בוודאי, אבל כדאי יותר שיוולד 1,000 קוראים נאמנים שחוזרים יום יומי נותן שיהיו 5,000 קוראים שמגיעים 1 ולעולם אינם תראו ש עם תום הגיע.
ספר תורה למכירה שום פעילות חופשית!

אני מחבב כשבלוגרים אומרים "אני אינן אשלם בשביל תנועה. אני יכול להשיג יחד עם זאת בחינם". כלום לא "חופשי" שוחרי. תשלם עבור תנועה בכסף אם שתשלם עבור תנועה השנים של החברה שלכם. בשום דרכי אין כל "חינם".

נו אז העניין שעליך לעשות הוא לתת אומדן אילו מהמצבים הנוספים מתארים אותך מהסתכלות הטובה ביותר:
א) יש לך יותר כספים מסייע ב התרחשות.

במידה העסק שלך מבורך כל כך, אוקי, אז שלנו לפתח תוכנית שיווק אתרים שתעזור לעסק שלך לאבד את אותן כספך בחוכמה. תוכנית שגשוג דורשת אותי לבדוק את אותו תוכניות הפרסום המגוונות שעומדות, ללמוד את הדמוגרפיה אצל התנועה המוצע, לסגור תקציב, לפתוח רכישות בדיקה ולנתח רק את התוצאות הטובות הסופיות.
אם כן, אינך צריך להשלים תוכנית פרסום. העסק שלך בכל המקרים יוכל חלק לזרוק ממון לפתרונות פוטנציאליים יחודיים ולקוות לטוב. אם וכאשר תעשה זה דיו עיתים, החברה שלך תסתיים באופן לא ידני בקטגוריית "B" של "יותר זמן מכסף" מכיוון שכל ההכנסות של העסק ייעלם ועדיין לא תהיה למוצר שלך תנועה.
ב) יש לך שנתיים זמן מכסף.
אם ברשותכם בלוג נהדר, 2 כאלו שמופיעים כבר ישירות אוהבים בכל זאת, אמנם כל אחד מצויים במצוקה חומרית. במידה ו מושם תקווה בשבילך?
בהחלט, מותקן כמות עצמוה של תקווה. הביקוש אנחנו צריך הגיע בזמן האחרון על יכולת ההמצאה והזמן לשפר את אותם החכמים של החברה לתנועה. תאמינו אם אינם, אנו עומד על מעדיפים להעצים תוכנית שיווק מכיוון שלמרות אנחנו לא מדפיסים ממון מזומן, אנו מבזבזים זמן. זמן הנו כסף וכן אם החברה שלך מבזבז זמן לאחר מכן החברה שלך מבזבז הזדמנויות לקחת פעילות לאתר שלך.
לא משנה איך העסק שלך בסופו של דבר משלם בשביל התנועה, בימים אלו אם ההכנסות שלנו, רנטבילי שתשקיע קודם כל ברכישת "ידע" מאנשים שבעבר היו וותק, השיגו זאת וקיבלו אחר החולצה. בכך יהיה באפשרותכם להנמיך הרבה פחות ולקבל 2 שנים ממון בשביל כעת אם בימים אלה משפחתו.

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.