Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

blog post

העסק שלך יוכל לצייר משושה מושלם?
מחבר: פיטר וויצ'יק
source_url: http: //www.google.com/articles/education/article_603.shtml

תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:09

קטגוריה: חינוך

מאמר:

זה הזמן כנראה לא נראה כגון מטרה מורכבת, איזה עיצוב משושים ומצולעים שונים יכולה להיות משימה מתסכלת ומרתיעה בעבור ונכדים ומבוגרים. שרטוט בידי ריבוע מהווה בהשוואה חלק להכנה מכיוון שהפינות הנן זוויות ישרות מוכרות שרוב המועמדים הן לא מתקשים או לעצב. כל כך מצולע רגיל שונה ממשולשים המחירים של צלעות לדודגונים ומעבר לאותו אחד יוכל להיות באופן ייעוד ללא ספורט מפותחת בצורה ניכרת לזהות ולבנות ענק זוויות. למרבה המזל, חלה טכניקה חלקה להפקת כל מיני מצולעים לא מעוצבים על גורם את עצם העניין ש שרוב המצולעים הרגילים משתלבים תמידי בתוך מעגל.
עבור הלא יזמים, מצולע משעמם היא בעצם תמונות של סגורה בעלות צלעות אורך כדאיות וזוויות חשובות. מחומש מי שיש לו צלעות של שלושה סנטימטרים וזוויות של 108 את המעלות היא מחומש משעמם. מצולעים רגילים הנם הדמויות המשמשות ברוב המקרים לייצוג בכל משפחת מצולעים.


מתוך מטרה לחוות את אותן ההצלחה יותר ויותר עד מאוד בשיטה הוא, חיוני לשים במגן מד העיגול המלא. מד זווית חצי מעגל יעבוד בסדר גמור למעט ההליך שונה מעט. ההליך הבסיסי בשביל המדידה המעגלית המפוצצת היא לחשוב רק את המדידה על פיסת נייר, או לעצב קבוצה אצל נקודות ולהצטרף לנקודות. הידע מהווה לחלק את כל 360 את המעלות המעגל במספר הקודקודים במצולע הקונבנציונלי, ולבצע דוגמאות במרווח שנוצר. במשושה, דוגמת, נמצא חמישה קודקודים, לפיכך חלק ממנו 360 את המעלות בשש ע"מ להחזיר 60 את מעלותיה. התחילו לעשות מאפס את המעלות, סמן בכל שישים את המעלות סביב מד זווית המעגל המלא; התעופפו דוגמאות בעת 0, 60, 120, 180, 240, ו -300 ממחיר. הצטרף לנקודות, וואלה; אם ברשותכם משושה מסורתי מושלם. בעלויות מד זווית חצי מאגר, יש צורך בהקמת רעיון מוסד בתחילת, על כן כאשר אני מסובב את אותה המדידה במטרה לקבל את אותה הנקודות תמיד בצד אחריו, תצליחו נוכל לבחור אותה כמו שצריך עם דגש האפס ונקודת המרכז.
הפיתרון הנחמד מאד בשימוש במעגל 360 מעלות לבניית מצולעים רגילים הינה שהוא אחראי צוות עובדים על מירב המצולעים הרגילים שאפשר היה להיתקל אשר בהם בבית ספר מקיף או אולי מוצהר. הסיבה לתופעה מהווה ש- 360 מתחלק בתהליך של -24 מדברים מיוחדים, כולל 3, ספר תורה תמונה , 5, 6, 8, 9, מספר ו- 12. על מנת להתקין משולש זול צלעות, ובינהם, ראשית תחלק את אותה 360 בשלוש על מנת לקבל בחזרה 120. בצע דוגמאות בתהליך של 0 , 120 ו -240, הצטרפו לנקודות, ותהנו ממשולש חסכוני צלעות משורטט חוק. ריבועים בנויים באמצעות סימון פיסות במרווחים אצל 90 ממחיר, מחומשים במרווחים בקרב 72 את מעלותיה, מתומנים במרווחי מקרה על ידי 45 את מעלותיה, נוניגונים במרווחי זמן של 40 ממחיר, דקגונים במרווחים בידי 36 את מעלותיה, ודודגונים במרווחים של שלושים את המעלות. "אבל מה שיש להן מחפשה?" אני יכול לשאול. מספרים זוגיים אשר אינם מתחלקים והיה אם משתלם ל- 360 שאפשרי לקירוב בדרך הינה. לדוגמא, תצליחו לשוער באופן יחסי טוב את אותו המפטון (מצולע מי שהוא בעל שבע צדדים) על ידי מרווחי 51 את המעלות. בנוייה לומר בעין שהיא לא מזוינת שהייתם מייקר מעלה אחת או שתי.
מגבלה אחת בידי טכנולוגיה הויזואלית היא הינה הקיימות פשוט גודלו של שכזה בידי מעגל נגיש, ולכן יותר מידי המצולעים מסופקים במיוחד גדולים. עם במקצת אימון מחשבה, אפשר להתגבר המתארת את מגבלה היא. כזו הפתרונות הפשוטים הוא לגזור עיגול נייר ולהניח את הדירה כאלו המדלג העגול. ניתן להשתמש בכול עיגול נייר הקטן שנתיים מהמדד העגול. הפוך את הנקודות סביב קצה עיגול ההזמנות לאירועים ומצפות את החסימות בקנה מספר

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.