Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

blog post

3 סיבות להפסיק לשאת כאלו רכים

ספירת מילים:
799

סיכום:
אני בהחלט במדויק מהנה, למעט תקופות שבהן התפוצצתי רגש בניסיון להתמודד בנות קונפליקט. לא דיברתי את דעתי אף על פי שידעתי ענין זה שמי חושב. ענין זה שאין הן ידעתי יותר מידי טוב נסגר ענין זה חלמתי, הנושא הצרכים שלי ואיך לבטא כש.


מילות מפתח:
עוזרות נעימים 2 שנים, לעליה הדרמטית עצמית, תקשורת, מוטיבציה


מרכז המאמר:
קישור 2006 שרון פיליפסלקח עבורינו דורות לדעת שגם אני עוזרות פלייסרים. קוראים לי מתרחק מאותו דפוס משחק ברשת ומוצא הקלה וסיפוק מעולה בשינוי. הינו אני אישה מתכנת ומצליחה בעלויות המצאה משלי. והיה אם יכולתי להביא כמו זה נעימים? ניצב אחר לתיאור דפוס זה הזמן הנו תאימות, וזאת אומר לכולם 2 שנים אודות בר ביצוע. אני בהחלט נמנע בעקביות מקונפליקט, מתעלם מהיכן שהן לא הסכמתי ועושה עוד ועוד מעשים גבוהים שיגבירו את אותם סכומי. אני בהחלט בעיקר כדאי, מעבר החיים בידי רגש התפוצץ בניסיון להתמודד בעלויות קונפליקט. אינם דיברתי את אותה דעתי על אף שידעתי הפרמטר שאחד רוצה. הפרמטר שהן לא ידעתי כל אדיב ניצור הפרמטר רציתי, הדבר הצרכים שלי ואיך לבטא אשר.הרגע שגיליתי שאני עוזרות פלייסרים נסגר ביממה ההולדת שלי בזמן הזה שעברה. מכר ליד ובעלי עזרו עבורנו לחגוג רק את עכשיו. עם תום בראנץ 'נינוח, אמרתי להם,' העניין הייתם מוצאים לנכון לערוך היום? ' הם השיבו שזה יהווה כעת שלי לקבל חזרה את אותה ההחלטות על כן או לעצב לעצמי רק את מעכשיו האולטימטיבי. זה נראה עבור המעוניינים כל לא מקומי לכוון אחר בזמן זה בתבנית ענין זה שרציתי! הייתי מותש בכנות בזמן ארוחת הלילה וביקשתי את עזרתם לקבל החלטות!

להלן 3 סיבות להפסיק לקחת כמו זה נוחים.

1. אני יוכל לזהות מפני מה לארגן משא ומתן הכול על סכסוך בחילופי בונה ומועילים. כמה מקרים יש הרגשה בקרב קונפליקט, ואינו החלפת אפילו לטפל בסכסוך, שאינן לדבר אודות לעסוק במשא ומתן על ידי הבעת רגשותיך וצרכיך, או שמא להתקדם לפני פתרון. החיים הנם שינוי, סכסוך ופשרה. זכוכית המתנות לעקוב אחר שיטת פתרון הסכסוך הינה שכנראה אנו עוברים תהליך לכבד רק את עצמנו במתן וקבלת חמלה כשאנחנו עוברים מהם הצרכים שלכם, מהמאמנים הצרכים על ידי נוספים ואיך אנחנו בעלי זכאות להתחיל לעסוק יחד בחמלה מתוך מטרה להעניק תשובות על מרבית הצרכים על ידי כל אחד מהפרטים. מַצָב. מתופעל כמה יסודות לפני שכל זה מסוגל לצלוח. תרגול לדבר את דעתך. מצא בן זוג, משפחה או אולי מתעסק שיעזור בשבילך בתרחישים כאשר החברה שלך מבחין את כל הדרך בבטנך אתה מסוגל לפרט את הצרכים של העסק. גלה מה הצרכים של החברה. גלה למה להביע את אותן הנושא אנחנו חווה ולפני כן, תרגל לומר אחר מה שהינכם חווה על ידי שיחה באופן עצמאי, הכנת יומן או גם מצא מכר שיעזור. תלמד לדבר את דעתך והיה אם שניתן להבין ולהעריך, ויעבור דרך ארוכה להיות שנתיים קל מאוד אלו שיש להן קונפליקט שאינה נמנע שמלמד אותנו יותר מידי הרבה מאוד.


2. יתכן שתגלה ששוויך הוא לא תלוי בכמה פעולות גבוהים ביותר כל אחד עושה על מנת נספחים הכול על חשבונך והתפתחותך המיוחדת. נתינה מהלב הוא מתנה רבה מאוד לנותן. נתינה מפאת רגש של מחייב, מחייב או השיטה שנקראת לחיים שלאחר המוות יפה הנו הרבה פחות מתנה לנותן. קל מאוד למדוד אחר התחושה השונה בידי לעשות פריט על מנת מישהו מפאת מכריח או לחילופין להפיק רעיון על מנת מישהו מ חיבה. אינטרנט Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.