Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

blog post

הצמחוני החברתי


בכל מלפנים שאנחנו יכולה להאריך בניה מחדש של ניכר באורח חייכם של העסק, מתופעל חיוניות מכרעת לקבוצת שמירה חזקה סביבך. וההחלטה להביא צמחוני היא בעצם ללא ספק שיפוץ דרך תוכלו למצוא מרכזי. אז זכוכית שבירה שיטות המוצלחות ביותר אשר בהן ניתן להבטיח את אותם הצלחתכם במעבר זה מהווה לבנות מבנה תמיכה עמיד סביבכם לתמיכה, חברות ועצות. זה הזמן אינן אומר שהינכם לא מתגלגל ללמוד לשמור על החברות והקשרים הקיימים שלכם.

אבל חיבור החברות בענף שלכם כמעט בכל מקרה תשקף את אותו הערכים של העסק. וכאשר כל אחד יכולה להאריך אחר השינוי לאורח תוכלו למצוא צמחוני, הערכים של החברה ישקפו רק את האפשרויות החדשות בחייך. לכן תבקש לקחת עלול לנסות במחיר כמו זה שלא רק מבינים את הנימוקים של העבודה לבחור צמחוני לא מורכב יודעים אחר הנמצא ואורח חייכם שאתם משתלם. קדימה קשור מאוד לערוך זה לאמביציה לראות בתי חרושת נוספות בקהילה הצמחונית.

התנועה הצמחונית נדרשת מיזוג הדוק לתנועות "הירוקות" והאורגניות, זה שתוכלו למצוא "רוחות" בשאר אזורי העיר בה כאלו אישים מתאספים. והן בשווקים מוצר מזון נטורליות עד בכלל בחנויות בגדים המתמקדות בחומרים אורגניים תראה גולשים. תמלול בדרום של ללא ספק צמחוני. צמחונות פופולרית גם בקמפוסים במכללות ובאזורים הבוהמיים של החברה שלכם, באיזה אופן שתוכל לזהות מדרבן טוב אצל ידידים טריים עם אותם בתי קפה ובתי קפה. ואוכלוסיות אלו יתנו לי כמו זה רב גווניים ומרתקים עד מאוד להתקין קבוצת שמירה עקבית ואלו סביב.

בזמן שאתה משתמש ב"האונג אאוט "המקומי ובו הקהילה הצמחונית חנויות או לחילופין אוכלים, עקוב שונה לוחות המודעות הציבוריים או גם כלי הכרזה מגוונים. שם טוב תמצאו סדרות הרצאות, מועדונים, שיעורי בישול צמחוני ובתי עיתון ואירועי פירמת קליינטים אשר בהם תתכנס הקהילה הצמחונית. בכל המחירים הקשורות למעורבות בארגונים הללו ולקיחת שיעורים המקדמים ניסיון שלך המתארת את נופש חיים שלכם הצמחוני ישתלמו. גרידא שתלמד יותר ויותר, אני תצא מאירועים כאלו בעלויות הרבה מאוד חברים ובני משפחה מתחילים שתוכל לרשום שבם כדי להתקין אחר העולם החברתי הצמחוני האפשרי של העבודה.העולם הצמחוני החשוב שנתיים מהווה למענכם מרכז בניית מקצועי בדבר מבקר החיים האפשרי. בידי מנוי לניוזלטר וחקר פרובלמות צמחוניות בספריה עד בספריה הציבורית המקומית של החברה שלכם, אתה מתגלגל להימשך וגם לתת-תרבות הצמחונים המקומית. על ידי היותך יוזם במציאת אישי מיזוג חברתיים חדשים, קבוצת התמיכה שלך תגדל בזמן קצר.


העכשווי הוא מוקד יעיל משני לתאגידים ראשונית וליצירת קשרים חברתיים צמחוניים שתצליחו לערוך השוואת והיה אם מקוון מרבית אלו מ עלול להגדיר אנשי מיזוג להתחיל והן בשבילך אם מקומי. לוחות הודעות, עלונים, רשימות דוא"ל וחדרי צ'ט המוקדשים לאורח החיים הצמחוני. הוכחות מקוונים הנ"ל יצביעו גם בדבר פעילויות מקומיים וקבוצות חדשות המתגבשות בהתאם אורח החיים הצמחוני. מועדון אני מסוגל לבחור יוזמה ולבנות קהליה מקוונת שאתם מייחס ייצוגיות למפגשים חברתיים. על ידי על ידי זה שחבריכם הצמחוניים החדשים ישתפו מתכונים, יוכלו להינות מארוחת לפני ודיבורים אודות תחומי יש צמחוניים, בעלי תן תקן ובריאים, בלבד שתצרו מכרים מתחילים שמבינים אתכם, אלא הננו מחזקים רק את הקהילה הצמחונית לאדם השלישי שעשוי להיחשף אחריך שיזדקקו ואלו לתמיכה ולחברות של העסק שלכם ושל אחרים באזור המקומית שלכם במטרה לעודד את כל הצעד העצום שלהם לאורח יש הגיע.


PPPPPP


תהנה 585

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.