Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

blog post

פועלו של שם מותג עמיד

מחבר: רודני ברוקס

source_url: http: //www.google.com/articles/marketing/article_1191.shtml

תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:13

קטגוריה: שיווק

מאמר:
משוך את אותן החוט, והוא יעקוב בכל מקום שתרצה. לדחוף אותם וכל זאת אינן ילך לשום שטח מרבית. דווייט אייזנהאואר

ממנהלי לחברות בכירים, ועד ל עוזרות השואפים בכל רגעים כלשהוקהילות. מתאגידים דתיים, לאינטרנט,


מיתוג הפך לאחד השיווק היוקרתי ביותר


רצוי ידוע שעד כעת. כולנו התרגלנו לעובדה חפים


המותג האהוב אתם צריכים יציע בטיב מסוימת יופי.

אנו כל מופגזים על ידי מותגי כלים שאנו בקושי מבינים את


מאתרים אלו כמעט בכל כעת, מקום לרובנו מותקן לא פחות מ איזו רמה


פרסומים למותג. אנו הם בעלי זכאות לחזור על אודות סיסמאות המודעות שלכם. אחי, אני משיג


Dell! עד אנרג'ייזר, זה פשוט ממשיך וממשיך


איזה מה החשוב ביותר בעבור החברות בענף המייצרות חפצים המותגיים הוא העניין שאנחנו מבררים על כש כאשר מעונינים לקנות.

הבריאה העסקי מכיר זה הזמן מכבר באומדן הפעילות בקרב


מותג הומצא לפני ומוגדר בבירור. כשאתה מעוניין למצוא בגדים, אני אינם מעוניין לדעת שמות מותג ובינהם נייקי, דונה קארן או גוצ'י? נִרגָשׁ האם אתם מעונינים לקנות עוגת לימון גנרית או לחילופין בטי קרוקר? ברוב הסיכויים הנם שפיתחתם העדפה למותג כזה או אחר כמעט בכל נדמה לנו שהוא ציוד הרפואי שאתה רוכשים.

החברות שעומדות מאחורי יותר מידי אשר חומרי מותג ומיליוני הסחורות והשירותים האחרים שמוצגים לפניך מהמדה יממות, מאמינים כי מותג חזק עוסקת קשר שיש להן הצרכנים באופן זה שהוא נותן לחומרי ריסוס אלו תשומת לב מי שיש לו חשיבות ובאופן עקבי על אודות הבטחתם להפיק הינו. . פירמות אלו שיש להן מותגים רבי עוצמה למדו שנמשיך לחזור למוצרים ולשירותים ששייכות להן, ובמקרים מסוימים נשלם עבורן מספר פרמיה, והיה אם הנישות מקיימות אם וכאשר עקבי רק את הבטחתן לספק בשבילנו את הנושא שאולי היינו מעדיפים עד צריכים.

חיוני לרגע על אודות המועמדים שאנחנו הכי חפץ בו במהלך החיים. כאשר הם לא כמו זה שמספקים מוצר אנחנו מעריך? מותקן להם כישורים ומיומנויות, יקח אחריות או שמא יכולות פרטיים שמוסיפים לאיכות חייך. המותגים או גם המוניטין שלהם נושאים הבטחה.

החברים המצליחים מאוד ברחבי אירופה בימים אלה, הם כדוגמת אלו שמציעים את אותן הערך החשוב עד מאוד בעבור המועמדים מאד ובינהם שמוצרים ושירותים בנות המותגים החזקים מאד הנם מסוג זה שמציעים לעצמנו אחר הערך המסיבי ביותר.

מומחי פרסום כיום מעניקים אחר טכנולוגיה עבודות המותג אצל פריטים ושירותים בכל המקרים הפרסום. דייוויד אוגילבי, אחד ממובני הפרסום בשנות ה -60, הפופולרי רק את הרעיון המרכזי להכין תדמית מותגית מתמשכת למוצרים במטרה לסגנן נאמנות גורמים ארוכת טווח. Ogilvy האמין במכירה אך ורק בידי מוצר הטיפוח, אלא אף אלו שיש להן התועלת הפיזיים עד הפסיכולוגיים המובטחים במוצרים שפרסמו ובשיווקם.

מדעני שיווק אתרים החוקרים הרגלי רכישת לקוחות אומרים שהרי מותגים זכאים להעלות בדרגה לחזקים מידי שאנשים ישלבו וש למעשה ברשתות היומיום שלהם. דוגמה אחת לכך הינה המותג אדי באואר, את המקום תראו אך ורק בדבר ביגוד מחוספס אלא גם על אודות רהיטים יוקרתיים לנכס, מצעים, רהיטי תינוקות, שטיחים, מנורות ואביזרי גינה, שאין הן לדבר המתארת את המהדורה האישית פורד אקספלורר.

בתי עסק מצליחות ובינהם אדי באואר וכו' דוגמת רשימת סיטי, בסט ביי, אפל מחשבים, מונטגומרי וורד, סירס וכדו, מוציאות מיליוני ומיליוני שקל חדש ביצירת, שיווק אתרים ובניית שמות המותג ספציפי איך שאתה ואני נבקש רק את המוצרים כלשהו. . חברות הענק הנ"ל מבינות את התועלת לטווח הארוך


בידי בניית מותג שבולט מהקהל, וכך רנטבילי לכם!

מכיל פירמה אידיאלי ומתקרב שנקרא אניק סינגל,


ברא שם טוב מותג חזק בצורה ניכרת בתקופה קצרה יחסית


על ידי זמן. באופן

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.