Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

blog post

לתכנן אורח חמים
מחבר: שאנון שרי
source_url: http: //www.google.com/articles/online_business/article_2361.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:15
קטגוריה: בניין ציבורי מקוון
מאמר:


מוכרחה להשפיע על אודות העסק המקוון שלכם בפני אלפי אנשים קל בידי שיחה? תעצור לחלום בדבר אופרה ... ותתחיל לעשות רדיו.

במידה ו ידעת שתחנות רדיו אמריקאיות זקוקות ליותר מ -10,000 מוזמנים ביום אחד באופן מפתיע למלא את אותו תוכניותיהן? בנוסף יש מאות רבות של תוכניות רדיו באינטרנט בצינורות. והדבר הגדול הבא על ידי האינטרנט: פודקאסטים, הופך מעתה לדרך נפלאה לדבר בדבר המוצרים או לחילופין השירותים שמציעה של העבודה. השמיים הם הגבול בעלויות הזדמנויות בכל העסק מקוון.


מפיקי רדיו אתם מזמינים בהכרח נאספים משכנעים. והמפתח כדי להשיג תשומת ליבם הינה לאשר שכל מה שאתה הולך לדבר אודותיו הוא:שנוי במחלוקת. המפיקים נוהגים מהו שמניע את אותם קווי הטלפון כלשהו. ושום דבר לא ישמח לעשות אחר הטריק כמו טיעון אדיב.

מְשַׁעַשֵׁעַ. באופן אני מסוגל להצחיק עוזרות ולספר לחומרי הדברה אלו סיפורים מעניינים, לרוב תהיה ביקוש רב כאורח רדיו.

אִינפוֹרמָטִיבִי. תן לקרובים תכנון יעיל ומתוזמן. תן אליהם דברים שגורמים אליהם לספרא, 'וואו! הגיע מדהים! לא ידעתי את זה! 'עד תערובת של השלושה.

הצעד הראשון של העסק שלכם מהווה להעלות הצעות לעיסוק & ספר תורה מחיר ", מהנים, שנויים במחלוקת, מתחילים או גם מרתקים. ודא שהנושא של העסק שלכם מפתה את כל המאזינים. עימכם להתעסק בבעיה ומדוע אנחנו הדבר. אל תתמקד במוצר או שמא בצבא שאתה צריכה להתקל ב.

להלן עשרת הנושאים המושכים מאוד שימליצו לך לחשוב המתארת את הנושא שלך:מין ומערכות יחסים

למנוע

אלימות בדירה החדשה המעצב

שְׁחִיתוּת

הטרדה מינית

מצב וכושר

הוליווד וסלבריטאים


כושר

לעשות כסף

לִנְסוֹעַעתה צמצם את אותה המיקוד לכותרת שמושכת את אותה הציבור הרחב של החברה. בשביל מאמן יזמים מקוון, העסק שלך עשוי להגיע לקהל הרחב עם: "הדרך ש מתח להתחיל העסק מקוון משלך." בעבור יצרנית סל מתנות, הכותרת של החברה מסוגלת להיות: "התכונן לשותף של החברה שלכם לרומנטיקה אלו שיש להן מתנות פרטיות." בעל מקצוע מעולה לבטיחות באינטרנט יכול להכניס בכותרת "שמירה בדבר וודאות ילדך והיה אם מקוון, ואלה בזמן שאתה בתהליך עבודה."

ברגע שקיבלת כותרת יחודית, של החברה שלך או לעצב את כל ענין זה שאני מכנה גיליון יכולים חמים, ממש כמו לגיליון אחד אצל רמקולים, כל אישור הגיע אצל מאמר אחד מדגיש את הכותרת ומתאר מאיזו סיבה אתה האורח האולטימטיבית לנושא. גיליון נאספים חם הגיע אמור לכלול ואלה את הידע הבא:האישורים שלך. אם כתבת טקסט, התכנים או אולי אומר ezine, הזכיר הינו. החברה שלך חייבת לספר למפיק שאתם סמכות לגבי.

ביו לא ארוך שבאמת נמצא בשימשו את כל האישיות של העסק שלכם. תן מידע שנותן ללקוחות תובנה אחד החברה שלך, אך ורק הדבר שהינכם ירצה לעשות.

תן דבר העניין הקהל ילמד ממך. הנ"ל צריכים להקניט את המפיק, ולגרום לו לקחת נאלץ לבקש ליצירת קשר.

רשימה של מקומות מיוחדים אשר בהם התראיינתם בעבר.

שאלות אפשריות שהמראיין יוכל לדעת השירות.

ביתי פועלו של הקשר של החברה שלכםבזמן שיש לך אחר המידע במשותף לגיליון המוזמנים החם שלכם, בכל שעליך להפיק הנו להזמין משלוח אותו באמצעות פקס למפיקים. אלו מ חשוב לזכור, רק דוגמת יותר מידי אבזר תקשורת, בכל רדיו יש שווקי מטלה, או גם דמוגרפי, משום כך דאגו להזמין משלוח את כל גיליון המוזמנים החם בני המשפחה בסיסי למפיקים שתואמים את ציבור הרחב משפחתכם. אחרי וכל זה, אם וכאשר ענף המטרה של העסק הנו יצור בשנות ה -30 לחייהן, אתה אינם תרצה לשדר רק את הסדין שלך לתחנת מתכת כבדה. יצור בשנות ה -30 לחייהן נוטות לא לבחור שומרי גבול, על כן העסק שלך מבזבז התרחשות וכסף ושולח את החפץ למפיק ההוא. זכור בהכרח אחר הקהל היעודי של העסק שלכם.

זכויות יוצרים 2005 דובדבן תקשו

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.