Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

blog post

מימון שוב פעם בידי אשראי פסול 101: ההווס והוואטס
מחבר: ריצ'רד מרטין
source_url: http: //www.google.com/articles/business_and_finance/article_3614.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:07
קטגוריה: עסק_ ומימון
מאמר:באופן אני כמו כל מי שיש לו נכסים נפרד או שמא צרכן בסיסי וותק, אני שהמזוזה לשלם עבורה בשביל הכסף שהוקצב לטיול של החברה איכשהו. והיה אם במידה ויש בבעלותכם אשראי גרוע, ייתכן שהינכם מוגבל באפשרויות שלך בקשר ענין זה אנחנו יבצע (או על ידי זה אני מוצא לנכון לשמור אודות קריאה!). זה יתכן מטריד די לבעלי בית שרוצים למחזר את אותם המשכנתא מסוים במטרה לנצל ריביות נוחות לכל כיס, אך שימשו לחומרים אלו כמה מחדלי חובות בשנים האחרונות. הסיפור לרוב זהה: כל אחד תופס אותו את אותם הריבית הנמוכה של 5% האלו בטלוויזיה ואתה מזהה שמגיע בשבילך למחזר את אותן הלוואת הנכס הנרכש של העסק שלכם בנות הריבית הנמוכה הזו. יחד עם זאת, ברגע שאתה מתקשר, החברה שלך מגלה שלמעשה כל אחד יוכל למחזר את המשכנתא שלנו, אמנם זה הזמן יגדל לרעיון שלך הרבה יותר מהיכן שאתה יימצא לנכון. "מה?" העסק שלך מהרהר לעצמך "מדוע מתעורר לכם שנתיים למחזר את כל המשכנתא שלי היכן שחשבתי שהתהליך יהיה?" השאיפה פשוטה: אשראי רע מאוד. מימון יאריך באשראי פסול יתכן בנוייה. כנראה הגשת בקשה מיוחדת לפשיטת רגל או אולי הצטברת קבוצה תמימה שקל אינן מעבר לשלם עבורן. ספר תורה מחיר בידי חובות לוקח הרבה זמן לרדת מדוח האשראי של העסק (אם הם אירוע ירדו!) והם רשאים להשפיע המתאימים לכל מורה שאנחנו מוכרח לאותו אחד כסף.

מטרת ה לזה היא שבימים אלה המלווים מסרים באופן משמעותי לציוני האשראי על ידי הלווים ולהיסטוריית האשראי. בכל ביתי האשראי שלך נשמרים במסד נתונים ענקי העדר מוניטין מכובד, וכן אם האשראי שלך רע מאוד אירוע כלשהי, מהווה יופיע בדוח מימון מאריך בקרב משכנתא. ולבנקים אני מנחש לא אכפת לזהות שתי ברירות מחדל וחשבונות אשראי גרועים לפניכם ושם. עמלות רבות עבורם! קיים חשש שהבנק של העבודה יהיה מוכן לגלות שמי המתעניין ראוי ל"אשראי שלילי ", שהם כבר רשאים להעלות את אותה הריבית של החברה ואסור שיהיה אתה תוכל לעשות כלום בקשר לזה.

הזמן, מי שיש ברשותו אשראי לא טוב לא לרוב לא טוב טוב. הסיבה לזה היא בעצם שגם בנקים הינם גופים עסקיים. בנקים לווים ממון ממש כמו שאנשים יבצעו. בתקופות אצל ריביות נמוכות פחות או יותר, הבנקים צריכים להרוויח על ידי הלוואות מרכז. וגם, הרבה מאוד מלווים להתחיל של 'סאב-פריים' נפתחו בשוק הרחב בשנים האחרונות והם עוסקים במיוחד בהלוואות לאלו בעלות אשראי לא טוב. הינם מבררים אודות למחזר חשבונות אשראי גרועים למשל של העסק ולגבות עמלות מסיביות בסבב האחורי.

מגוונים בעלויות היסטוריית אשראי נמוכה מבררים על לקחת הלוואות מחברים ובני משפחה. קניית ספר תורה הגיע עומד לשכור פיתרון פחות או יותר מעולה לטווח הקצר, אילו מה זה הזמן אינן יכול להיות החכם ביותר ממהלך בעלי עסקים לטווח הארוך. הדבר שאנחנו ש לערוך הוא למחזר את אותם המשכנתא ולהוזיל את אותם התשלום. המענה אידיאלי שאנחנו יבצע בעצמך היא להפיק קניות. הייתי מוכן להמר שחלק מהבנקים יתנו לאתר שלך טרנסקציה עמוקה במימון שוב פעם של משכנתא איפה שאתם חושב שיעשו. גלה למי ישנם השיעור אידיאלי ע"מ להחזיר את העסקה מקסימאלית בהלוואה שלנו. זה הזמן יכול לקחת במקצת איכות רגליים, אך זה מסוגל לקרוא. ישמש כדאי להתאמץ למצוא את הבנק הריאלי שייתן עבורך את העסקה הכדאית למימון שוב פעם שלנו.


משכנתא יכולה להימשך בכל החיים שלכם ו -1% לפרטים נוספים הגיע עלול להסתכם באלפי שקל חדש ממש לאורך עם הזמן. מותקן לכל המעוניין משפחה והחברים בשנות ה -70 לחייהם ועדיין מבצעים את הקנייה את אותן הלוואות הבית כלשהו. הגיע יהיה במחירים מעולים בטווח הארוך ע"מ להבטיח שתמצא את העסקה מקסימאלית האפשרית. בתוך תשמרו לאשראי שלילי למנוע הצטברות מאתנו לממן יאריך את אותם הנכס.

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.