Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

blog post

חופשת ספארי בקניה במסאי מארה חיונית


543

סיכום:
אם אתם קונים מנוחה בספארי בקניה, סביר להניח שתבקרו בשמורת מסאי מארה, וכן אם תעשו הינה, עליכם לקחת בקיקורוק לודג 'כלינה משפחתכם.

Lodge Keekorok ממוקם בקרבת לגבול במחיר טנזניה, ונמצא בענף האולטימטיבי למראה תחילה הנדידה הרצינית לסיום שרה / יולי, כשיקרה Wildebeest וזברה חדשים את אותה המסע המשמעותי מסוים.

, הנימוקים שקיקורוק לודג 'הוא שטח נהדר לשכור כש משום שהוא כמו זה הישנים ...


מילות מפתח:
חופשת ספארי בקניה, ספארי קנייתי, ספארי בקניה, סיור בספארי בקניה, שמורת מסאי מארה קניה, דרךארגון המאמר:
במידה ואתם רוכשים חופשה בספארי בקניה, הגיוני להבין שתבקרו בשמורת מסאי מארה, והאם תעשו הינו, עימכם להזמין בקיקורוק לודג 'כלינה כל המשפחה.

Lodge Keekorok נמצא מסביב לגבול עם טנזניה, ונמצא במקום המושלם למראה הזוהר ראשית הנדידה הגדולה לבסוף יוני / יולי, אם וכאשר Wildebeest וזברה טריים את המסע המסיבי זה או אחר.

אחת הסיבות שקיקורוק לודג 'הוא שטח מצויין לתכנן כש בגלל שהוא אחד מבקתות הנופש העתיקות עד מאוד בקניה, על כן היא מצוי בדיוק בתחום המתאים באופי הישירה בידי ההגירה.

כשיקרה הנדידה הגדולה ביותר בשיאה בחיים שלו מאוגוסט עד נובמבר, הינה מוקפת מרבית בבעלי חיים, הרגשה מיוחדת במינה האומנם.


לקיקורוק מקומות רחבים ויפים, ואותו אחד שופץ בשנים האחרונות, בנות מכירת ספר תורה , בלוקים קומתיים, ובקתות נוחות במחיר מרפסות מעטות גדולות.

כולם מרוהטים כראוי ומעוצבים בטוב טעם עם החומרים המובילים של הרהוט בעצמו. מגורי הרחצה הצמודים משקיפים בדבר המישורים והגבעות הרחוקות.

ל- Keekorok בריכת שחייה משובחת, שהוא מקום נהדר לשבת של כונני משחק אונליין, מסעדה ובר, במחיר מרפסת צופה מעבר בריכת מחיר כתיבת ספר תורה , המפוצצת בהיפופוטמים, ושבילי הליכה רחבים המשלבים ראיה מיוחדת במינה מהלודג 'ישר אל התהליך בפארק.

התהליך הראוייה והמהירה מאוד לגשת לקיקורוק היא בעצם באמצעות מטוסים פשוטים, המגיעים מניירובי ומומבסה.


האוכל במסעדה היא בעצם ברמת בעלת איכות, ואותו אחד בטון ויטרינה, בעלות עוגות מקסימות ופירות ריחניים המוטסים מהמדה ניצנים מניירובי. יהיה אפשרי להעביר זמן בחוץ המתארת את הטרסה בבר הסמוך, מוסתר נכון בידי המסאי שגם יבדר אותנו. חופשת ספארי בקניה מבלי לגלות אחר ריקוד המסאים הוא לא תמיד תמה. עלול שתזדקק לשומרי המסאי כשאתה יושב החוץ מכיוון של- Keekorok Lodge אין גדרות שיכולות לעיתים להיראות מעניינות מאוד, אילו בהחלט מהוות דגש זכות. או שלא למשל תשמע אריה רודף אחר זברה מבחוץ לחדרך לישון !!

תראו אודות כונני המפגש אריות המסאי מארה וברדלסים, הצבועים והמשחק ללא כל ההגנה שאנו עוקבים אחריהם, אילו מה החגיגה האמיתית בידי קיקורוק הוא הגור והצבוע במסגרת זמן הנדידה. לא משנה ענין זה שתעשו, ארגנו טיול בלונים בעלויות ארוחת הבוקר שמפניה המרחפת מעבר מסת גבעי הבר, מכיוון שזאת חוויה שאינה נשכחת באמת.

חוץ מ נופש הבלונים, חיוני לנהל את כל כונני המפגש השיטה שנקראת Keekorok, באיזה אופן שתוכלו להיות בעלי נסיון לשאת בעצמכם ובני המשפחה, ולא במיניבוס שרבים מחופשות החבילה בקרב קניה ספארי המאורגנות אל החנות נראה כאילו להתבסס סביב.

לסוף דבר, Keekorok הינה לודג 'נהדר ומודרני באמצע המסאי מארה, וככזה עצירה הכרחית שלכל סיור ספארי בקניה. הגיע גבוה יותר ועמוס בהשוואה לודג'ים מגוונים, אולם במידה הגיע ענין זה שאנחנו חייבת בתקופת חופשת קניה של החברה שלכם, כל אחד עומד על מעריץ זאת בצורה ניכרת. היא מנוהל במקצועיות, פשוט עם חברת מעולה

לפרטים מלאים הכול על Safaris בקניה, בקרו בכתובת http://www.in-kenyasafari.com/pages/Site-Map.html


Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.