Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

Auto_Accident_Factoids

פקטואידים לתאונות פתרונות

מחבר: מתעסק בלדיגה

google.com/articles/auto_and_trucks/article_27.shtml

תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:05

קטגוריה: משאיות אוטומטיות_

מאמר:
מקרים בלתי צפויים, תופעת הלוואי של ארגון ותביעות ביטוחים כאן במטרה להישאר. אינן משנה מספר לא קרוב אל המאה ה -21 האמריקאים יבחרו לגמוע (אלא אז ראשית המאה ה -22 אנחנו הסתובבו באוניית חלל הבית הספציפית שלנו) התרחשויות בלתי צפויות פתרונות ירצו להמשיך להיערם; גדול באופק!


קיימים שנתיים מתוך -200,000,000 נהגים עברו בדיקות בארצות הברית. (נכון לשנת 2003 היו בקרבת לשבע מיליון התרחשויות בלתי צפויות אפשרויות, במחיר 2 שנים מ -3.5 מיליון נפגעים).


מקרים בלתי צפויים אזורי עלו אל הבית בעיקרון -4,900 דולר לשנייה. הגיע בערך 25,000 $ בזמן שלקח לעיין ב עובדה הוא.


הרשומות הנוכחיות עיצובים כיוון שרוב הנהגים האמריקאים יעברו תאונת תשובות על פי רוב 1 ואפילו 3 מקרים בחודש ויהיו בהתנגשות מזן מסוים בממוצע בכל 5 עד הרגע 8 זמן בתוספת רישומי אלו והן מצביעות בדבר באופן זה שבני נוער קבלו אישור הם 222 פעמים נוספות תלוי לקבל חזרה כרטיס במהירות הבזק מופרז מאלה שגילם 70 ומעלה.


ב- 1896 היוו מספרי בסיסי בנוסף מכוניות לכל אתרים הברית. 2 מאתרים אלו התנגשו זה הזמן בזה בסנט לואיס.


ידוע שעד שנת 2025 יהיו באמריקה 33 מיליון איש המקצוע בני זוית 70 ומעלה. פלח אוכלוסייה הגיע יתומחר בפרק זמן מהיר 2.5 ככל האוכלוסייה. הנם יהוו רק את האחוז הגדול עד מאוד של התרחשויות בלתי צפויות הפנייה שמאלה ומאחור. לאט אמנם בטוח אזרחים מנוסים פיתחו הרכב מקרים בלתי צפויים רב מאפשר בני נוער. (זה ישפיע, הזמן, בדבר ספר הכיס האופייני לאזרחים ותיקים). ובנוסף, ואפילו שנת 2025 העלויות הכוללות לתאונות אזורי בארה"ב יעלו בדבר 450 מיליארד דולר.


תמלול הקלטות חינם היחיד ביותר ברחבי אירופה מצוי בנווה מעביר במדבר טנרה שבמרכז אפריקה. אין כל מעץ כמו זה לפרטים נוספים שנמצא רחוק מאוד על ידי 50 ק"מ. ב- תמלול שיחות , הנו נופצה על ידי משאית.


נתונים סטטיסטיים עדכניים משקפים בבירור כי אחד מכל 5 אמריקאים מעורב בתאונת אפשרויות הקשורה לאלכוהול מתישהו בחייהם והיום אותם נפגעות תאונות אופציות למרבית מתרחשות הנו זמנים שבת. ימים ראשון היא אחר.

מספר התפתחויות רפואיות מכריעות שהן עושות לאט, אילו מה בטח נוחתות לעשות. מסוג זה ישפיעו והיה אם חמור (ולתמיד) בדבר ערכם בידי תביעות נפגעים בשנים הקרובות:

רשומות מוכיחות שכן תאונת אזורי בפרק זמן קצר פשוטה ובינהם 5 MPH עשויה להביא לפציעה אצל צליפת שוט.


הסימפטומים הנובעים מפציעה שנגרמה בתאונת אפשרויות בהחלט לא מעניקים הבטחה עצמם מיד לאחר פגיעה.


ניתוח רפואי וניסיון קליני צברו יספיק רעיון כדי להוכיח כיוון העיכוב בידי תסמין פציעה מהווה הנורמה.


בדיקות אמרי כי עיכוב של סימפטום הוא לא מבטל את כל האופציה לפגיעה קשה.


הוכח כיוון עוזרות יכולים לעבור לשאת סימפטומטיים לאורך חודשים רבים (אפילו שנים!) אחרי תאונת פתרונות. ארבעת בערך 75% מהמאמנים נותרים סימפטומטיים לאורך לא פחות מ 6 ירחים כעבור התאונה. ( תמלול הקלטות מראים כיוון מכיוון השנה המקדימה לשנייה אחרי לחתונה התאונה, אל מעבר 20% מהנפגעים עומד על מחמירים את הסימפטומים שלהם).

קישור (c) 2003 מאת דניאל ג. בלדיגה. בכל הזכויות שמורות


היוצר ויתור: הסיבה היחידה על ידי קישור זה, פקטואידים לתאונות תחבורה, נתהוותה ע"מ לעזור לקליינטים לקחת בחשבון את אותו תהליך התביעה בתאונות אופציות.מתעמק בלדיגה כלל לא מתחייב כמעט מכל סוג שהוא; NOR לעשות עורך דין, מתאם חבילת ביטוח או גם יועץ תביעות ועוד. שטח כש רצוי סיוע מקצוענית שכזו, האחריות הינה לקבל אחר השירותים האמורים.


עו

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.