Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

Audio_and_Video_File_Formats___An_Introduction

תבניות קובץ שמע ווידאו: מבוא


699

סיכום:
פורמטים קובץ אודיו ווידאו מפותחים ללא הרף על מנת לתת מענה על אודות הבקשות בידי בקשות אפליקציות וחומרה להפצת קבצים עכשוויים. אגודות למשל סוני ומיקרוסופט פיתחו פורמטים מותאמים ספציפית משלהם למטרות אזעקה ומסחר, והקדמה הוא עומדת להפוך את המים הבוציים לבהירים שנתיים.


מילות מפתח:
פורמטים על ידי קבצי שמע, פורמטים אצל קבצי וידאו, פורמטים על ידי קובץ אודיו אצל וידאו, קובץ וידאו על ידי שמע, פורמט mp3, קבצי MPEG, MPEG-4, AAC, OGG, פורמט שמע ריאליסטי, פורמט WAV, פורמט WMA, איך קובצי שמע אנשים, קודקים, קבצי AV


תכנון המאמר:
פורמטים אצל קבצים קיימים חמש פורמטים בידי קובצי שמע שנמצאים בשימוש נפוץ. עלות ספר תורה קלוש פורמטים אצל קובץ וידאו, אך סיומות אצל קבצי וידיאו שמע עלולות לשגע. זה היגויני תיאור קצר של פורמטים ומערכות קבצי אודיו ווידאו המבוקשים יותר 2 שנים.


AAC: קידוד שמע מתוחכם הוא פורמט קבצי השמע כש השתמשה אפל קטלוג המוצרים המוסיקה על ידי iTunes, והוא מותנה לבוא עם סיומת ניסיון הקובץ M4A. זה הזמן בצוקה משמעותית יותר מ- MP3 בטיב הצליל. הוא פותח כחלק מקבוצת MPEG4 שבבעלות דולבי (ראה להלן).

AU: פורמט קבצי שמע זה הזמן היא בעצם הסטנדרט אותם משתמשים Java, Sun ו- Unix.

MPEG: קבוצת איכותיים לתמונות נעות יש את היום 10 סוגים MPEG המתוארים להלן.

MPEG-1: נבצע שימוש במצלמות דיגיטליות ובמצלמות וידיאו עבור קטעי וידיאו נמוכים. יהיה באפשרותכם לראות בהפעלה בטיב VHS מ- MPEG-1.

MPEG-2: נמצא לטלוויזיה דיגיטלית בלווין, להקלטת סרטוני וידאו מנוסים ולהקלטת הקלטה DVD פרטיות. מנפיק שיחות של סראונד יקר ערוצי.

MPEG-3: MPEG-3 הוצע כישות, איזה לבסוף מוזג ל- MPEG-2.

MPEG-4: זו מערכת מיגון ה- MPEG המיוחדת ביותר ומשמשת להזרמת תכני מלונות. הוא נמצא ואלה במקליטי וידאו אישיים ובהורדות חברה. חיוני בשביל DivX. זה הזמן תומך את כל השידור הדיגיטלי וגם את הגרפיקה והמולטימדיה האינטראקטיביים.

ספר תורה אשכנזי : קבצי שמע דיגיטליים, הנפוצים מאד לאחסון ולהשמעת מנגינות. היא בעצם דוחס את אותם הקבצים לכ -10% מקובץ שמע מסורתי, ורצועת נעמות נפוצה תראה במספר על ידי 5-6 מגהבייט. MP3 מייצג MPEG-1 Audio Layer 3, אך לא MPEG-3 כמו שרבים מתלבטים. קובץ שמע אופייני ל- MP3 קרוב לרמת התקליטור.

OGG: פורמט קבצי שמע שתומך במגוון רכיבי Codec, כשיקרה הפופולרי מאוד הנו Codec Audio Vorbis. למרות זאת, קבצי MP3 נתמכים מהסתכלות רחבה שנתיים עוזר Vorbis.

RA: אודיו רציני פורמט זה ראוי להזרמת שמע דרך האינטרנט. זה פורמט קובץ משלו בעלות כל מידע השמע המאוחסן בחלל הקובץ עצמו.

WAV: הפורמטים הפשוטים מצוי קבצי האודיו, שפותחו על ידי מיקרוסופט ו- IBM, והובנו ב- Windows 95. זהו פורמט קבצי שמע אינם דחוס בנות גדלי קבצים מקיפים (10 x MP3), וכדאי שלא יהיה זקוק לעיבוד נספח ע"מ להפעיל את החפץ. קבצי ה- WAV לא פשוא משלושה גושי מידע: גוש RIFF המזהה אחר הקובץ כקובץ WAV, גוש FORMAT המזהה מאפיינים כגון קצב דגימה וחסימת ה- DATA וכוללת רק את הפרטים למעשה, או גם כמו מנגינות.

WMA: Windows Media Audio ערכת דיגיטלית שהומצאה בידי מיקרוסופט ומשמשת בנגני שמע דיגיטליים אישיים. על ידי WMA באפשרותכם לתכנת קבצי ככה שלא ניתן להעתיק את הפעילות, ולהשתמש אשר להגנה בדבר זכויות יוצרים.

WMF: Windows Media Format אלו הינם קובץ אודיו ווידאו המחברים WMA ו- codec וידאו. הינם מעניקים נוי משמעותית ואבטחת פרסום להזרמה ולהורדה והפעלה בקרב יישומים במחשבים.

WMV: Windows Media Video נמצא בנגן המדיה אצל Windows, הגיע נמצא להזרים ולהורדה ולהשמעת תוכן שמע ווידאו.

כשיקרה כל אחד דן בפורמטים בקרב קובץ שמע ווידאו, לעיתים תבחין במונח 'codec'. קודק הוא דבר שבשגרה הוא חיתוך של מקודד מפענח (או מדחס - מדחס). פונקציה עיקרית בידי קודק הוא לדחוס זרמי פרמטרים של שמע או וידאו, על ידי זה שניתן להגביר העברת דגימות שמע דיגיטליות ומסגרות וידאו ולהפחית את כל מקום האחסון.

הסיבה בקרב כל ה- Codec הוא להנמיך אחר רווח הקובץ למינימום תוך הגנה הכול על יופי שמע ווידאו. אינדיקציה זריזה למקומו על ידי ה-

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.