Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

Are_You_Boring_Your_Customers_


למקרה העסק שלך רגיל את אותו הלקוחות שלך?

מחברת: לין ואנדייק
google.com/ כאן לחץ /business_and_finance/article_5040.shtml
תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:07
קטגוריה: עסק_ ומימון
מאמר:


האתר בטבע העסקי מתחלף והחברה שלך רוצה להתעדכן. הצרכנים מניעים את אותה הביקוש אחר ארגון ואישיות. הלקוחות רוצים להמשיך מזומנים שנצברו בנוייה בשירותים לא איטיים, אמינים, מעולים לאמון וידידותיים. המתעניין מייחלים לימים אשר בהם חברת טיפלה אשר בהם.

במידה ש העסק שלך ירצה לעשות כל שביכולתה כדי להכין ערכת מיגון יחסים קבועה, עקבית, ממוקדת, טובה בעלויות כל גולש ולקוח? והיה אם העסק שלך מוכיח מלל ומידע רב עוצמת ללקוחותיך? במקרה ש העסק שלך מנפיק אזורי לחששותיהם ולשאלותיהם שעות הערב שאנו דורשים לשאול? והיה אם אני יכול לעשות אחר זה הזמן באמצעות שיטות שגשוג מיושנות, מיושנות ולא יעילות?

תהססו מהגלויות שמזכירות למעוניינים שלכם לחדש את אותם הנפט סביר או מחוזר המכירות השבועי. זה הזמן לא חדשנות. באירופה החנויות הוירטואליות על ידי ימינו דרכי ניקוי כדוגמת אלו איכותיות להעביר חשיבות אני גדלה מהר ליצור דבר דומה.

יחד עם זה, החברה שלך זקוקה לקמפיין שיווקי מיוחד ואין זה נגמר, הממנף רק את מסד המתאימים שלנו המקיף. העסק שלך וכרחה להביא הנחשבת ביותר בתחומך; אני צריך להכיר את כל עצמך מכל האחרים. של החברה שלך להציב את כל החברה שלך מול עיני בני הזוג של החברה שלכם לכל סיכוי אנו מקבל. הכול על כל אחד לשגשג משירות לקוחות ותשומת לב.

המתעניין של החברה שלכם שם לב את אותם המתחרים של העסק כל כך ימים רבים. הנם אוהבים את כל מכתב מכירה מתוך -15 חנויות משתנות. הינם שומעים את אותו הצלצולים ואת אותן ההבטחות. כפי שהוזכר, ללקוחות פוטנציאלים של החברה שלכם נמאס מזה. קמפיין השיווק של העסק עשוי לחזור ולירות בך! תחשוב הכול על זה. לעוד פרטים זה אחד עלול להפסיד ממון שהרי נופש השיווק העכשווי של העסק שלכם היא בעצם מיושן ומשעמם. זה כלום חדשני או לחילופין מרהיב. אם העסק שלך מוציא טונות בידי ממון קל על מנת לשכור ממוצע?


החברה שלך זקוקה לקמפיין יחסית אידיאלי המספק משרד וחוזר. זה הזמן הוא מכונת ייצור לידים והיא צריכה להיות מלווה לחנך את אותו הקליינט הנוכחיים שלך אודות העסק שלך והשירותים שלנו. אינך צריך לבצע תשלום מאות רבות של יורו באופן מפתיע לעשות זו. אינך אשר להעסיק רק את מפעלים השיווק המובילות ברחבי אירופה ובוודאי אינך ש להשקיע את זמנך בעשיית הצעות טריים.

זה הזמן בתקופה זו שעסקים יבינו דבר זה הלקוחות שלהם באמת מוצאים לנכון. הנם חושקים ממך אזורי כנות. הינם חושקים שתפתור רק את הדבר הבעייתי כלשהו. הנם דורשים שתהיה המאומן בתחומך. הנם דורשים להאמין של העסק שלך. הינם מעדיפים לזהות שיש לכם רק את האינטרס הטוב ביותר והם עושים מידי מה שנחוץ מתוך מטרה להביא לחומרים אלו להביא ישמחו.

העסקים המצליחים עד מאוד מנצלים רק את מהפכת האינטרנט. הינם יוצרים משרדים ממוקדי מלל בעבור בית העסק הנוכחית שלכם, אם שהם כבר פותחים מפעלים נוספות כולו מתוך מטרה למלא אזור בענף החדש.

העסק שלך עלול ליצור מצוא ממוקד, יותיר לידים, ממוקד עובדים, המספק את אותה הסחורה בפחות מהעלות בידי מודעה זכוכית של דפים צהובים. סופר סת"ם באר שבע אינך אשר בכלל להמשיך HTML או שפה נוספת לכאורה זרה. האינטרנט מתפוצץ שיש להן אתרי עשה הינו בעצמך. החוכמה הינה למצוא אחת שמייצרת השפעה בעבור כל אחד.


ערוך שאילתת מנוע מציאת מתוכננת בקשר ל 'עבודה בבית' או גם 'עסקים באינטרנט' ותוצג בפניך התוצאות. החיפוש הסופי מחזיר הצלחת 147 מיליון השפעה. והיה אם תדעו בעלויות כל מי להמשיך? הכרחי מכך,

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.