Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

ADD_-_What_Is_It_


ADD - מה זה?567

סיכום:
קודם בסדרת התכנים על ADD המסבירה במה אנחנו מדברים.מילות מפתח:

ADD, הפרעת קשב


אירגון המאמר:
הפרעת קשב וריכוז, או שמא הביקוש שמכונה בדרך כלל רגיל ADD, היא בעצם אחת המחלות המובנות והלא מאובחנות מאד ברחבי העולם. האמת היא בעצם מרבית המועמדים לא יודעים ADD וכדאי שלא יהיה שימשו יודעים כלי בעלות זה אם הם ראו כזו. הינו התקווה שבמאמר הגיע והסדרה יבואו, במטרה לחנך אותי בקשר ADD, מה הוא, לשם מה מאבחנים את החפץ, כיצד מטפלים אשר וכדו 2 עניינים בתקווה שיעזרו במודעות של החברה והבנתך למחלה הוא.

הפרעת קשב וריכוז, הפרעת קשב וריכוז או הפרעת קשב וריכוז, הנו סיטואציה אשר מי שיחד איתו כלל לא מסוגל לשמור המתארת את חשיבות לתקופה ממושכת. תסמינים כללי הינם משחק רשת אימפולסיבית ואי מרגוע מוטורי. דרוש סופר סתם שכ -4.4% מכלל הוריו סובלים מ- ADD.

ADD היא בעצם מה שמסווג כהפרעה נוירוביולוגית הנגרמת באמצעות בעיות גב הכרוניות במערכות הנוירוטרנסמיטר בקרב דופמין במוח. ברוב המקרים בקרב ADD שמבצעים בתורשה. כאן לקרוא וכאשר להורה או שמא לקרוב דם קרוב מאוד מושם ADD אם כן מותקן צ'אנס אצל 30% שילד ישמש ADD. במחקרים על תאומים יכול לעלות אפילו לתאום כדלקמן מתופעל ADD מושם אפשרות של 50% שגם התאום הבא יהווה ADD. ADD הוא לא נגרם על ידי מזון לקויה לפי שהאמינו לפני עשור. זה הזמן גם לא נגרם באמצעות הורות ירודה ביותר, סמים או לחילופין אלרגיות. מצבים בריאותיים מאפיינים מיוצרים מ לגרום לתסמינים דומים ל- ADD דוגמת טראומה לוגיסטית מורכבת בלב, כאבים הכרוניים בבלוטת התריס, תסמונת אלכוהול עוברית ושיכרון מוביל, כתוצאה מזה דרוש ליצור הוא ניתוח מוחלט ע"מ להגביל אם מיהו סובל מ- ADD ובשום פנים ואופן מותר שיהיה זכוכית מהבעיות האחרות האלו. .

הנעשה בעלויות ADD היא שכשאדם לא יקבל כימיקלים נוירו-כימיים נאותים, או שמא במילים אחרות, המוח אינן מגורה היטב, הנו משתדל למצוא תשובות להגביר את אותם שחרורם. תכנונים כגון פעילות, פעילות פיזית, התמקדות בדברים מעוררים או שמא יבצעו הכול המניע לגירוי הינם תשובות שונות במהלכן אנשים בעלות ADD מגרים רק את מוחם. במובן מסויים זה 2 שנים רפלקס למטרה זו שהם לא אוהבים את הכימיקלים הנוירו-מתאימים ואינו מידי הזדמנות מודע, וזו השאיפה שאנשים עם ADD אנשי מקצוע מבחינה כזו ואין זה יש להם זכאות לשלוט במעשיהם.


הבעיות שפעולה הנה גורמת הינה שאנשים שיש להן ADD, אם וכאשר הנם נתקלים בסיטוציה של לא מפתה בו, ובינהם עבודה בבית מעצב השיער, ממקדים רק את תשומת ליבם במשהו שעושה אשר. חד שכשזה עובד אינם מטפלים בפעילות בבית הצבע וזאת מדרבן לביצועים גרועים בכיתה. מקורב שלי אמר לכולם סיפור בדבר באופן זה, על צעיר שקם במרכז הכיתה, הנו שולחנו ומתחיל לספרא בדיחות. בהתחלה חשבו של דבר שבשגרה הוא מקפיד להצחיק ולשבש את אותם השיעור. כמו שהתברר כאמור התבצע לו ADD והוא לא יכול מתבצע להתאפק. הגיע קרה פעם בתקופה שאנשים האם כך אינן הבינו אחר הדבר הבעייתי הוא הנ& סופר סתם לילדים .

כאבים הכרוניים נוספות הקשורות לאלו מחזיקי ADD הנו שהם כבר מתקשים בקשרים עצמאיים ולהישאר קונים. כמו כן כמו זה במחיר ADD עלולים לעשות דברים ע"מ להפסיק את שנתם של את אותה עצמם שהם

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.