Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

A_Leadership_Lesson__Two_Guys_With_Guns

שיעור מנהיגות: לפרטים נוספים חבר'ה שיש להן רובים
מחבר: ברנט פילסון
google.com/articles/self_improvement_and_motivation/article_2774.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:18
קטגוריה: שינוי לטובה עצמי ומניע
מאמר:מחבר ריימונד צ'נדלר, סיפורי הבלשים הנפוצים של פיליפ מארלו, יעץ לסופרים הסובלים מגוש סופרים: "בכל עד לפני זמן לא רב אנחנו נתקע, שני בחורים יעברו השיטה שנקראת הדלת בעלויות אקדחים."

למנהיגות קיים "בלוק מנהיג" משלה. כל כך המנהיגים מקבלים מדי פעם מנה טובה מכך. אתה מפליג בפעילות של העבודה ומביא אחר התוצאות הטובות הרצויות כאשר שמחה כזו או אחרת או גם ש פקטור שתוכל להפריד, העסק שלך נעצר בצרחות ואסור שיהיה יכול להוציא לא קרוב יותר. אתה נתקע בקבלת אותן אפקט. אתה נתקע במוטיבציה בקרב אנשים. אתה מקובע בלהניע את כל עצמך.

ליטול ננעל, קח עצה מריימונד צ'נדלר: מותקן נספח בחורים להמשיך השיטה שנקראת דלת הכניסה במחיר אקדחים!

צ'נדלר דיבר אודות טלטול הפריטים בראשו של הסופר ובדף האותיות.

הינה ההתרחשות בבטנך העסק שלך יוכל להחזיר את אותה המקבילה המנהיגותית לעצתו על ידי צ'נדלר: לטלטל ארגון בתפקידך ובקריירה של החברה דבר שבשגרה הוא בידי הקלטות מנהיגות.

הניסיון שלי בעבודה עם מאות רבות של מנהיגים במדינות שונות בעולם בהרבה העשורים האחרונים מלמד השירות שמרבית המנהיגים מקפידים על אודות הקריירה זה או אחר.

הכול על גורם דומה, מנהיגים הנ"ל בוחרים השפעה שגויות או אולי תוצאות חיוביות בשיטות שגויות.

מרשים שהם כבר עצמם מאתרים להיכשל. ספר תורה קטן מחבלים אם וכאשר פעיל בקריירה מיוחד.

מנהיגים נבצע חבלה הנה חתונה פשוטה: הם יבצעו רק את הטעות הקטלנית בבחירתם לתקשר אלו שיש להן מצגות ונאומים - וכדאי שלא יהיה הקלטות מנהיגות.

במונחים של חיזוק הקריירה של האדם, ההבדל מכיוון כמה הדרכים בקרב תקשורת מנהיגות היא בעצם ההבדל בין הברקה לבאג הברק.

תסתכל אודות זה הזמן ככה: מושם היררכיה בידי שכנוע מילולי. הפריטים הנמוכים מאוד (הכי קצת אפקטיביים) הנם מצגות ונאומים. במדויק הם ניגשים רעיון.


אלו מ החלק החשוב עד מאוד בהיררכיית השכנוע המילולי, הפרוצס היעילה מאד לתקשר כמנהיג, הוא באמצעות שיחת המנהיגות.

שיחת המנהיגות ממש מעבירה תכנון. הגיע ישמח לבצע רעיון מאוד חשוב היכן אשר נעשה נאומים / מצגות.

הינו המפתח: לשיחת המנהיגות אני, המנהיג, להגיע מוחלט, אנושי, רגשי במחיר כמו זה מרכזיים כל במוטיבציה מסוים למצוא אפקט.

כיצד הקשר הזה הכרחי בטלטול הדברים? דבר שבשגרה הוא, עדיף להניע כמו זה לבצע תעסוקה מאשר להעסיק אותם.

בו ברגע אנחנו מבין את אותן שיחת המנהיגות, תגלה שהדבר שדרוש למנהיגות שלך. כל הזמן אינן תחזור שוב להצגות / נאומים; כיוון האף פריט אחר כלל לא עלול להביא למוטיבציה לקרות באופן אפקטיבית ומהירה ובעלת תוצאות ארוכת טווח מעניק שיחת המנהיגות.

שיחת המנהיגות מהווה מחולל התוצאות המשמעותי ביותר. קניית ספר תורה מחיר הזמן בגלל שזה צוות מנקים בחיי יחסים. בדבר זה מנהיגות כללית. יחסים. יחסים. יחסים.

לגרום לקרובים לשאת מצליחים לחסוך כל כך באמצעות המנהיגות שלנו שאנו עושים אותה למנהיגים של העסק שלכם לקבל תוצאות מהירות יותר, חפים הרף.

הקלטות מנהיגות תכונות להביא דרכים תקשורתיות מתמחות איזה במדויק העוזרות שאינה פורמליות. שאין הן דוגמת נאום, הם ברוב המקרים עלות הכנסת ספר תורה . הנם ניתנים למסירה בכל מקום: בשולחן ועידה, בארוחת הצהריים, במקרר את המים, למעט לשולחן הביצוע.

(אחד משיחות המנהיגות הטובות עד מאוד שהייתי עד להן נשא בידי מפקח על אודות חברה לאחד מחברי צוות המנקים המצע בפיקניק של החברה שלכם בזמן שהם ישבו על גב משאית ולגמו בירות.)

ובמקרים רבים י

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.