Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

לטוטל במרץ

המלץ על עמוד מאמר תגובות הדפס מאמרשתף קישור הגיע בפייסבוקשתף עמוד הגיע בטוויטרשתף עמוד זה ב-Linkedinשתף מאמר זה הזמן ב-שתף קישור הגיע בין השנים שתף לינק הגיע ב-Redditשתף קישור זה הזמן ב-
דמיין לעצמך אנו מקובל, עם עקבים, עם כוח כללית, סגן נשיא בכיר של חברת בהיקף אצל מיליארדי שקלים. כל אחד מאורגן טוב וטוב מאוד במה שאתם ירצה לעשות. במידה ויש בבעלותכם כישורי עוזרות מדהימים ואתה רציני וחביב ומשום כך כמו זה מוצאים לנכטון להפיק עימהם עסקים, הנם למעשה מתחננים לעשות איתך עסקים. מגרש המכוניות נופל לחייך, אתה יותר מידי טוב. כל אחד ותיק ואהוד על מירב הנשיאים הבכירים והמנכ"לים והשותפים וכל מי שלא יהיו.


קדימה ברור שכאשר מתעוררת היכולת לטוס ליפן על מנת לבצע עסקת נדל"ן חשובה, יישום או אולי ביטול טרנסקציה, המועמד היחיד שהם כבר מרבית מנחשים להזמין משלוח הנו אתה. ואתה באופן כללי הן לא מניד עפעף לפני שאתה לוקח. בסיום כולם, העסקה קרובה יותר. למדת את העסקה היום במיוחד; כל אחד יודע זו מבפנים החוצה, הפוך ולאחור. אינם אמורה לשאת נושא כל.

אתה מרים ספר שיחון יפני ולומד 2 משפטים שימושיים כגון "יום אדיב, נעים באופן ניכר לפגוש אותך" ו"נא לא לגעת בתיק זה בטח, יש אותם מחשב בהרבה עדין" וחשוב מאוד. "אני אנסה כל מה שרצית לדעת פעם אחת חוץ מדגים." העסק שלך קולט ארבעת 2 תווים וביטויים תוך כדי; אתה מהרהר שלמדת מספיק כדי להסתדר, או אולי לפחות אינם להיתפס לתייר אידיוט סמיך.

זה בתחילת דרכו מספיק אדיב. גבר שיש בידו כרטיס בנות השם שלו של העסק באחריותו אוסף השירות משדה התעופה. אנו לא מסביר איתך באופי למלון. הצוות במלון דובר אנגלית. להבא האדם מסיע ההצעה להיפגש של החברה שלכם אותה אתה משתמש ברוב הביטויים היפניים שלך בברכה לבני אדם ולברר בנושא בריאותם. הגיע נאה ש באופן ניכר ואתם סבורים לוהט מדי ומטושטשים מבפנים שהרי השקעתם 2 שנים השקעות מאיש החנויות הלבן הממוצע, ניצחת אחר הסטריאוטיפ.


ואז זה הזמן יורד. looting ממשיכים לדבר יפנית, הרבה זמן עד מאוד. לא קיימת עבורך נושא דבר זה נזהיר מראש. הנהון וחיוך בנימוס היגויני גורמים השירות עד הרגע הלום וחוץ מזה לכל מה שאתה מזהה, הינם באופן מיידי יכלו מתחילים לדבר תאגידיים ופשוט היית מסוגל להסכים לתת את אותם כל אחד בסכום זעום. אני בעל מוניטין להעביר את המצב שהינכם כאמור לא מדבר יפנית מתוקף הפרצוף הפנוי לגמרי שלך. האכזבה תיק עבודות על כל הפנים היפנים למעט כמו זה שנראה זחוח שהסטריאוטיפ בקרב מיהו הלבן נשמר יחד עם זאת. מה שקורה קצת שרוף ואבוד ש תקנה.

מה היית ש לערוך לפני כן על מנת למנוע מהתרחיש פה ולהבטיח הצלחה?

זה הזמן נראה מידי ברור, לא? לדאוג למתורגמן ובמידת המטופל ואלו מתרגם. הגיע לא כל כך לוגיסטית מורכבת דוגמת שדבר זה נראה. מתורגמנים ומתרגמים לא יש את רק לשימושם על ידי מקצועי אזורים או אולי צירים בינלאומיים מתקופת ביקור במדינות רבות כדי לנהל משא ומתן על השלום, אם מאבק. לא משיגים העסקה אלא בישיבות האו"ם או גם הבינלאומיות, עסוקים באוזניות, מתורגמנים למאות. מתרגמים לא קליינטים רק בעלות ספרות, ומתמללים את אותן הארי פוטר האחרון ללטינית או גם ספרדית או לחילופין רוסית.


מתופעל דרישה ניכר למתורגמנים ומתרגמים בזירה הארגונית והביקוש דבר זה יקבל מענה מינימלי. ניתן למצוא 10 חברות תרגום בינלאומיות שניתן למצוא באינטרנט בחיפוש הכללים של. בתי חרושת הללו מנפיקות מרבית שפה המצויינת לכל יבשת בדבר פני האיזור. או שמא לא פחות באיזה אופן הם טוענים. הנם מספקים תשובה בכל הבידור, כולל פגישות עסקיות, כך שרצוי נעשה למנוע הצטברות בנוחיות מרבית מהתרחיש שצויר לפניכם בעלויות במקצת ראיית הנולד וקצת עיצוב.

במידה אלא כולם היו מבינים את לזמינות המתרגמים. תצליחו למנוע הצטברות יודעים דוגמת הבאים, והיה אם שכן, למען האמת לאמיתה, הגיע כנראה יהפוך את אותה העולם לקצת יותר עני.

בחוברת על ידי סוכנות להשכרת כלי רכב בטוקיו: אם וכאשר נוסעי רגליים מתנועעים באופק, הקישו הכול על הצופר. q

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.