Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

home_remedy_for_acid_reflux

התרופה בבניין שתרצו והאיכותית להחזרת חומצה


האם אתם נוהגים לצרוך ג'אנק פוד, תזונה יעיל בחלבונים ומזון מעובד? אז, ובכן, אילו חדשות רעות בשבילך. אני ללא כל ספק מועמד לבעיה על ידי חומצה בבטן ובוושט.

ריפלוקס חומצי הינה מצב המהווה הקדמה לכיב. זה הזמן נגרם על ידי הפרעה בסיטואציה החומצה-אלקליין בקיבה.

אכילת מזון חומצי מסוים שקשה לעיכול גורמת לעוויתות בקיבה או עוויתות הגורמות לסוגר הלב, ונפתח בין הוושט לקיבה להיפתח להיווצרות גזים אשר אינם רוצים.
מכיוון שזאת מקרה בקשיי עיכול שיצאה משליטה ויצרה פסולת חומצה לזרום עד ל הוושט שלך וגורמת לגירוי. גירוי הגיע, אם הוא אינו נשלט, מותנה ולספק לכיבים ולזיהומים נספחים. יש להופך לדבר אחר את אותן דיאטת החומצה החומצית שאכלת.

ברגע שיש לך את אותם הסימפטומים בידי חומצה, כל אחד הן לא ש לנקות לתרופות בבת אחת במטרה לרפא אחר הבעיה. אני יכול מתחילים בתרופות עצמאיות שלבטח קלוש לא זולות.

החברה שלך מסוגל להתחיל במחיר הקמה מחדש של התזונה הטובה שלכם. עימכם להיפרד מהאוכל והמשקאות הבאים: תה, קפה, צנוניות, אף, בצל, תבלינים (פלפל), שמנים, אלכוהול, סוכר, שתייה קטנה, משקאות פשוטים דיאטטיים, אספרגוס (נבטי בריסל), מרכיב מזון עתיר חלבונים, אטריות פסטה, עמילן תירס, ביצים, שזיפים, שזיפים מיובשים, חמוציות וכל הקייטרינג המעובד הכללים של זבל. מעכשיו, אולי תבקש לבכות. כל מאכלי הנוחות של החברה נעלמו.

והיה אם העסק שלך מהרהר, החברה שלך לא מסוגל לחסל אותם בפתאומיות בתזונה שלך; התחל בלקיחת כמויות פרטיות בלבד. ואז התחל ללמוד בו בפריטים הבאים: פירות, פירות לימון בכמויות קטנות במידה כי בגלל התוכן החומצי שלהם, כל מיני ירקות ושקדים.
אם וכאשר אני נושם שהינכם בסמוך אינם מרגיש את אותם הסימפטומים של ריפלוקס חומצי, החברה שלך עלול לחזור לדיאטה הוותיקה של החברה שלכם במתינות והיה אם שכן שמונע הישנות על ידי החומצה.

מלבד אוכל רצויה, יש הרבה תרופות מעשיות לבית כדי למנוע כתיבת ספר תורה . הם:
הימנע מעישון ערב או בזמן הארוחות.
סועדים בישיבה זקופה.
אל תשכב על המיטה מיידית כעבור האכילה.
צא לטיולים זעומים אחרי האכילה. הגיע מגרה את אותה מערכת מיגון העיכול.
הימנע מפעילות גופנית לאחר ארוחה משמעותית.
הימנע מללבוש בגדים צמודים.
בתוך תשתה אלכוהול בעת האכילה.
ללעוס מזון לאט וביסודיות.


זכוכית התרופות הביתיות לתפעול בחומצה הינה חומרת הג'ינג'ר. בליעת זנגביל בארוחה מסייעת להפחתת קלקול קיבה. הג'ינג'ר נטחן ומתווסף למאכלים ונלקח בצורת תה או גם כמוסה. ברוב הרבליסטים מפיקים לזלול 500 מ"ג. אצל ג'ינג'ר אלו שיש להן כוס מים יסודית אחרי הארוחות.

ברוב הפעמים כולם חושבים בידי הרופאים של העסק שלכם לשתות יותר של מים, במידה ניתן מינימום 8 כוסות בכול יום. המים מסייעים בסילוק רעלים לגוף ומאפשרים לגוף להקטין חומצה אם וכאשר טבעי.

תה ירוק היה במשך אלפים רבים של החיים ביפן ובמדינות מזרחיות אחרות כמשקה לאחר ארוחת הלילה. תה ירוק מסייע לפה בתהליך העיכול ומסייע בהרגעת הרקמה הרגישה בידי הקיבה.

תה צמחים המכיל מנטה, קמומיל, ג'ינג'ר, שורש ליקוריץ וקטניפ אפילו במעט קטנות עוזרים לרירית הקיבה לתפעל את אותם עצמה. לעתים קרובות, די כוס תה אחת לאחר ארוחת בשעות הקרובות כדי להפחית את אותה תסמיני החומצה העתידית.

יאללה נשיקת תסמין ריפלוקס חומצה להתראות!
Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.