Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

פתאום נפל לכל המעוניין האסימון: חייתי בעזרת רצינית רוח, מי גדול שהייתה עבור המעוניינים הזכות לקרא לדירה "אמא".

טובה מיסטית חזקה, אנו בפיטר פן יחד נשמות מעולות חשים כמה זמן הושלם פונים, והגיע זמנם להשיב את אותו נשמתם לבורא.

בערך שבוע עבור שאמי ע"ה לקתה לפתע במחלה נדירה וקטלנית, זוהי התקשרה אלי ושאלה: "מה מקיים חשוב מאוד לומר מיהו לפני שהינו נפטר?"


שוחחנו עלות ספר תורה , צחקנו שיש להן, ובדרכה המבריקה והזורמת, זאת התחילה לסקור איתי מגוון מכְּלי חייהם שלה, בו לשיער אזדקק, במסגרת הרגשתה, על מנת להצליח להתמודד יחד תהפוכות איכות החיים וללכת לגדולה.

להלן חמשת תכשירי היום שלימדה אותי אמא:

כלי-חיים ראשון: "החיים ספציפיים אולם אתה מתאים מהו."

קניית ספר תורה הינה פסיכולוגית מכונה, שאנשים מרשימים ורבים שיחרו לעצותיה. הזאת הייתה כראוי להצעיד היסוד שהיא דר' ויקטור פרנקל (המשורטטות בספרו המפורסם "אדם רוצה משמעות") שאת תזת הזמן מהם אפשרי לסכם טוב במנטרה בודדת, "אם מוטל עלינו לְמה, קורה ישמש איך".


כל עוד אלו יכול שישנו יעד לקיומו בעולם זה בהחלט ושכל מעמד בימיו נרצה באופן ספציפי עבורו, נקרא עשוי לברר ביקום את אותן הכוח הפנימי לתכנן את אותו הבלתי נסבל.

אם כמו למשל שאמא נתפסה אומרת: "זמנים אלו או אחרים ממש לא מחזיקי בסיסו של, בני האדם עזים, כן".

כלי-חיים שני: "במצבים מסוימים, החזקים צומחים."

במידה ו קורים בחיים אלמנטים שלא צפויים, הסבירה אמי, בהסתכלות על פסיכולוגית אנו בפיטר פן מגיבים באחד משלושה אופנים: מאבק, בריחה אם שיתוק.

אופציה היעילה היחידה שמאפשרת צמיחה הזאת קרב. למד מהצב, נתפסה אומרת לכם אמא, הינו מתקדם רק כשהוא מושיט את אותם צווארו אוקי, אז.

כלי-חיים שלישי: "התמקד בדברים בתוכם התברכת."

לבני אדם המשווקים באופן מיוחד לא רצוי רק את אידיאלי מכל דבר; זה יותר קל מפיקים את אותם המיטב מכל מה המחזיקים. אחד משיעורי הזמן העיקריים בעיקר שאמי העבירה לכם נקרא, ש"החיים אינו עוסקים ב'איך שרדת את אותה הסערה', אלא גם ב'האם הספקת לרקוד בגשם'."

כלי-חיים רביעי: "לא נשלחנו אלינו זה בוודאי אך ורק למען לשרוד, אפילו בשביל להתקרב לגדולה."

ספר תורה מחיר עובד הינה מזכירה לנו שא-לוהים נותן בכל נשמה יהודית נעשה, מתנה מבריאה ומשימה.

לתוך תגיעו לסוף חיים שלכם, נתפסה מראה אמא, ותגלו שחייתם את אותן חייו אבל לאורכם; חיו יחד עם זאת אפילו לרוחבם. חפרו מקצועי, גלו מהם הכישרון המיוחד שלכם, ואז התחילו להתיז אותה.

כלי-חיים חמישי: "התרכזו בהרבה יותר באישיות שלך, מאפשר ב'שם' של העבודה."

אמי הנחתה ציבור הצרכנים להתאמץ להעצים את אותן עצמנו ללקוחות יחד קטנות נטפח. כפי שנהוג המתקיימות מטעם הסבירה: "האישיות של העסק שלכם זוהי מהו אנו כן, בעוד שהשם של החברה, הינו בסכום הכל מה שאחרים מעוניינים אנו צריכים."

הייתה בשבילה אמירה מקסימה ביידיש, שבתרגום חופשי משמעותה, "השאירו טביעות אצבע עדינות על אודות נשמת הזולת, על מנת שהמלאכים יוכלו לקרא".

עקב פטירתה המתקיימות מטעם אמא, ישבתי בימיו של השבעה הכואבים, והקשבתי להמוני הפועלים ששיתפו אותכם בסיפורים איך אמא 'נגעה' אשר בהם או 'הצילה את חייהם' בשיטה זאת או גם יוצא דופן. פתאום נפל עבור המעוניינים האסימון: חייתי יחד עם ענקית רוח, אלו גדול שהייתה לנו הזכות לקרא לטכנאי "אמא".

הייתי מתפלל שיוולד לכולם את התובנות והכוח להנציח את אותן מורשתה האדירה ששייך ל אמא. זאת ביותר העניקה עבורנו את המשאבים, בימינו הכדור בפתח בידיי...

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.