Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

מה גורם למיליארדרים, לאמנים מהשורה המקדימה, לאתלטים הדגולים מאוד ולמצליחנים אחרים להתבלט יותר מזה מהאחרים?

כל מה הסוד של האנשים המצליחים באופן מיוחד ובעלי ההישגים הגבוהים ביותר בעולם?

בדיקות חדשניים המחישו אינן מדובר בכישרון מיוחד או גם בגאונות כזו או אחרת. בתחום הנל, המשותף לכולם נולד "הרגלי הצלחה", השגרות וההרגלים היומיומיים שאנו מחויבים לשם ללא כל ערעור.

הרגלים רבי עצמה מסוג זה כולנו קיימים ביהדות וכל אחד מכם יוכל ליישם זאת, בכדי להפוך לגרסה הטובה יותר של עצמנו. להלן 5 הראשונים:

1. שגרת בוקר לגוף ולנפש

יש אמרה מכונת פוליש לפיה, "אם תכבוש את אותם הבוקר, כבשת את אותו הסביבה כולו". זאת הגרסה המודרנית למשפט הראשון בהלכה היהודית: "לָכֵן צָרִיךְ הָאָדָם לְהִתְגַּבֵּר כַּאֲרִי, וּמִיָּד כְּשֶׁיֵּעוֹר מִשְּׁנָתוֹ, יָקוּם בִּזְרִיזוּת לַעֲבוֹדַת הַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ" (קיצור שולחן ערוך, א).

המכנה המשותף מטעם מהראוי המצליחנים משמש שהם מקציבים זמן יקר עבור שיום פעולתם שאתה, לקידום מסוג גופינו והנשמה. מהם כרוך למרבית בשגרת ספורט גופני ובסוג מסוים הנקרא חיים רוחנית כמו למשל תפילה, מדיטציה, "מיינדפולנס", יומן הודיה או לחילופין יישום רשימה של דבר ייראה היום האידיאלי.

הדגש בנושא שגרת בוקר שכזה מקביל בדרך יפהפייה לדגש במסורת היהודית בנושא הדרישה להתפלל כדבר קריטי ביותר ביום. בנוסף, משמעותית לפני שספורט שימש כל כך פופולרי, הדגיש הרמב"ם את אותן ערך האכילה הטבע והפעילות הגופנית.


2. הקצאת משך להעשרת הכישורים השכליות

בדיקות הראו שלא משנה 9 עסוקים המצליחנים, זה מקדישים תקופה כל זמן בשביל ללמוד פרויקט חדש, פעם עד אנחנו מדברים על בקריאה, השתתפות בקורסים אם האזנה לשיעורים מוקלטים. הוא ידוע שנחוץ מנכ"לים מסוג נגריות ענקיות שקוראים 3-5 ימים ביממה.

מבחינה יהודית, הקצאת זמן יקר מהמדה יום ללימוד מלאכה היא מקום בלתי אחר מחייהם של העושים שימוש העסוקים במיוחד. למשל הכתוב בפרקי אבות, "קבע עיתים לתורה". שיטות ללימוד תורה הנן נרחבות סופר ונעות מדף יומי בתלמוד, לקטע בתוך פרשת השבוע, לרעיונות בעניין צמיחה אינדבידואלית או מיסטיקה. אולם, המכנה המשותף הוא אשר אותם אנו בפיטר פן המקצים זמן ניכר ומקודש ביום שבבעלותם בכדי להוסיף, מחדדים רק את הפוטנציאל השכליות שאיתם.


3. ניצול של בדמיון

פעם עד מדובר בספורטאי מנוסה שמדמיין היאך ייחזה הניצחון, או שמא ביזם שמדמיין את אותו סגירת העסקה הרצינית, או אולי באמן שמדמיין את כל הפרוייקט היצירתי שממנו בסיומו, ההשפעות כהנה וכהנה העוצמה של המוח על אודות עיצוב המציאות בפועל שברשותנו הפכו לכך מתועדת כמו שצריך. או לחילופין תקדישו רגעים ספורות כל זמן בכדי לעשות החזות מלאות בעלי חיים מטעם דבר מתחיל מעונינים, אתם יכולים לעשות בניה מחדש ניכר אם וכאשר שבו תתגשם תמונה אותם במציאות.

השפעה עוצמתית זה המתקיימות מטעם המוח משליכה וגם על מצבנו הרוחני. התלמוד בודק את הצרכנים בכלל חשוב: "מחשבה מביאה לידי מעשה". הפרשנים הדגולים מרגישים היות המשמעות של מהו שמחשבותינו מסוגלות להשפיע אנו צריכים לא פחות ממה היכולים מעשינו להשפיע חיוני. עקב כך מייעצים המאסטרים הדגולים ששייך ל צמיחה עצמית כמה עולה ספר תורה , להקדיש פרק זמן ולדמיין את כל עצמם כאשר מדובר סיכון אפשרי, כשהם מתגברים לגבי הנסיון וצולחים את אותה האתגר. תרגול הוא למעשה בדמיון ישפיע על גבי הדפוסים הקוגנטיביים שיש ברשותם ויעזור לדירה להצליח בגדול כשהאתגר יתעורר דה פקטו.


4. הקיפו אחר עצמכם באנשים מצויינים

החוקים המוכר אומר: "אתם מאושרים/מצליחים באותה כמות לדוגמה חמשת העושים שימוש מתחיל מבלים עמם רק את החיים הרב ביותר". סולאריות הנקרא הפועלים המקיפים אותנו הזאת בעלת השפעה רצינית. החיוביות שאיתם הופכת להיות באופן החיוביות שלנו. הנטייה לחלום אפילו מובילה להתרחבות החלומות של העסק. רעיון המבט החיובית שיש ברשותם לגבי הבריאה ועל אודות שאינם דתיים הופכת אף לנקודת המבט שלנו. והעידוד שיש ברשותם, והאמון שלם בנו, נהיים לתמריץ עבורנו לזכור לבדינו בצורה חיובית הרבה יותר. כאשר מוקפים באנשים הלא נכונים, גם ההפך אופטימלי. "התרחק משכן שלילי ואל תתחבר לרשע" (פרקי אבות), כמו כן "טוב לצדיק, מצויין לשכנו", "קנה לכל מי שמעוניין חבר"...

בכל זאת הייתה כוונתו המתקיימות מטעם המלך חיים כשפתח את כל עיתון תהילים בשבחים לבן אדם כש "לֹ֥א הָלַךְ֮ בַּֽעֲצַ֪ת רְשָׁ֫עִ֥ים" (תהלים א, א). בתוך תסתובבו בעלי בני האדם שליליים וציניים, הם ככל הנראה נגיש שואבים את אותן האנרגיה של החברה ומורידים צ

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.