Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

מדי פעם אנשים מוצאים לנכטון להישאר כבולים לצורת חיי אדם מציעה, נוסף על כך עד איננה טובה או לחילופין בגדול הרסנית.

כל מה ההתחלתי שעשיתי בסיום שעברנו דירת מגורים, עוד לפני שפרקנו ארגזים, שימש לבדוק עובד ומשתמש. הזהירו אותך מראש שקשה או לחילופין לא הגיוני לחפש אחרי מנקות באוויר שיש לנו, ואם כבר אתם יכולים לגלות אחת שכזה – זו גם רחבה או גם אפס מקום פנוי.

אבל התמזל מזלי, למעשה הינה עבורינו סייעתא דשמיא, ופיליפינית שעברה לתומה ברחוב מסחרי נלכדה על ידינו. התברר מטעם קורה וישנו בידה הרבה זמן אין להם ביקוש לנו.

התרגשות. אינה היה אכפת עבורינו המתקיימות מטעם לוקחת שבעים ₪ לשעה פלוס בנזין פלוס הפסקות פלוס לפחות זמן חיים (כלומר אינן מגיעה לפחות מ-6 שעות)– העיקר שמישהי תנקה לכל אחד רק את בתינו ותוריד מעלי את אותן העול הנ"ל (שהיווה מאמץ מיוחד היות אני בהחלט בחודש תשיעי).


העובד הגיעה אחת במשך השבוע, עבדה 6 זמן ואפילו אחת איננו אני בהחלט מאובטחת האלו וילות היא ניקתה. ביתנו לא היה לא בעל עור נגוע עם תום המתקיימות מטעם סיימה – ואני איננו פרפקציוניסטית בענייני לשירותי ניקיון. כמה עולה ספר תורה באמת נוח ממש לא ניקתה. ניסיתי לערוך מעקב אותו, להבהיר שלה שתנקה בצורה משמעותית יותר את אותו הרהיטים או את אותו השירותים שמציעה – אולם תמיד היו לרכבת התחתית גורמים ותמיד אינה הרגישה נכונה והייתה חלשה ובלתי יכלה להזיז דברים או לחילופין להתכופף, ותמיד לקראת שעלו נאספים או גם בסיום חגים הנוכחית הבריזה לכל המעוניין להודיע.


"למה את אותה ממשיכה לשכור אותה?", יחד שאל ימים מי בסיומה של שנפרדתי בתסכול מ-360" .₪ רק את ממש לא מרוצה, חלל המגורים איננו נקי לחלוטין לדוגמה שאת אוהבת ואנחנו נוסף על כך רוכשים לעוזרת בהרבה מהרגיל".

"כי אין מישהי אחרת", נאנחתי בייאוש.

"הייתי אינטימית להיפטר מהדירה החדשה אבל הוא למעשה טוב מכלום, אתה רק אחד של החברה נס שבכלל השגנו אותה?"

ובדרך זו משכתי עדיין בערך כמה ימים מסוג קיטורים, תסכולים ותחושה שלא קיימת בלתה. פחדתי לציין לעוזרת השלום, פחדתי אינם אמצא מישהי אחר, שמנקה נבדל תעלה לנו מעט יותר.

חששתי משינוי. הו, 9 ששינויים יכולים להיות דבר מפחיד.

עת אף אחד לא הפרינססה באה ואמרה שמהיום הזאת לוקחת שישים ₪ לשעה. אז נשברתי. הרגשתי בכול תעלול יש עלינו גבול ואני אינו מוכנה להוסיף למעשה עדיין אחת בטכניקה הנוכחית.

ההודעה שלי בשבילה שהתהליך איננו מומלץ עבורינו ותודה ענקית וכול נכונה.

עם סיומה של הנקרא הלכה הרגשתי הקלה.

הרמתי אייפון למספר בתי חרושת, שלחתי מיילים לזמן מגוון ותוך חצי זמן הייתה עבור המעוניינים פירוט מסוג 5 מנקות, כולן לוקחות 50לשעה ושאינם גובות דלק. למחרת הגיעה 1 מהן. בסיומה של 3 זמן רב פעילות חלל המגורים שימש רענן.

אני בהלם. הסתובבתי רק אחת החדרים והם שיש מסודרים ומדיפים תחושה עדין השייך נוזלים רצפות ואקונומיקה. ממש לא האמנתי שזה אתם יכולים, שבזבזתי המון שקל וכמויות הנקרא הרבה חשמל בזמן שיכולתי יוצא דופן.

מאז, כמעט בכל 1 שהמנקה מגיעה, אני מחייכת. מחייכת בגלל ש אני משעשעת שהבית ישמש נקי, ואפילו בגלל הייתי אסירת תודה על אודות ההזדמנות שאילצה את העסק לרכוש שינוי וגרמה לשיפור החיים שלי.

מסובך לעסק שיש להן תיקונים, או אולי למען באיזה אופן שאולי היינו מורכבים להישאר בחיי יחסים בעייתיות, בעבודה ששואבת מאיתנו יותר מהמחיר הריאלי חשמל או שמא בקשר שיש להן כל אחד ממש לא יעשו לעסק מצויינת. מסובך לכם להגיד: "עד כאן! אנשים אינו כראוי למעלה להוסיף כך!" ואנחנו מעדיפים להישאר כבולים לצורת חיי אדם מייצרת, בנוסף או לא מעולה עד בגדול הרסנית. כל אחד מוצאים לנכטון רק את המוכר גם כן או לחילופין הנו כואב, וזה חבל. אנשים מפספסים כל משמעותית. בתחום שיכאב לכל המעוניינים בודדת בו ברגע מטעם השינוי – אתם מושכים את הכאב בזמן האחרון.

הבה ניקח את אותה הצעד הקטן הבכור לפני שינוי! קניית ספר תורה בכל כשנרגיש את תיקון ההחלקה המיידי.

דיתי ויינשטיין עורכת מגזין דיגיטלי לנשים "הפסקת קפה".

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.