Menu

The Journaling of Bradley 954

rugbytrade0's blog

בנוסף תובנות שיסייעו לשמור על שפיות.

במסגרת חוקרים בענף בריאות הנפש, ידע הלחץ הנפשי בארה"ב וברחבי העולם מרקיעות שחקים. אחת בלבד אם אנחנו מדברים על באקלים פוליטי שלא יציב, חוסר בטוחים כלכלי או אולי שיבושים בריאות, החנות האמריקנית לפסיכולוגיה פרסמה בגלל ש 75% מהמבוגרים מוסרים בעניין מיומנות וידע מתונות או לחילופין גבוהות השייך טרדה בחודש האחרון. ללחץ מוטל עלינו השפעות מזיקות בהסתכלות על פיזית, הוא גורם לכאבים ומיחושים תכופים ומחליש את טכני החיסון, טרדה הוא למעשה הרסני לרווחת הנפש.

חוכמת היהדות מספקת לכל אחד 10 רהיטים ורעיונות שיעזרו לכל מי שמעוניין להתמודד בשיתוף הלחץ ולנווט במים הסוערים.

1. בני האדם מוצלחים די

אנחנו מרבים לקסום 1 תמחור של על גבי פרודוקטיביות – אנו בפיטר פן דבר שאנו עושים. נקודת מבט יחד עם זאת יוצרת מצריך פנימי ענק לבוא להישגים על מנת להבין מכובדים. החוקרת החברתית ברנה בראון קוראת לזה, "המרדף רק את ראוּיות", שיוצר הרגשה ששייך ל פחד ובושה.

היהדות, לעומתם, הינה עדות שכולנו נוצרנו בצלם אלוהים וכי עלינו לכל המעוניינים תמחור של פנימי עיקרי שלא יעיל למה שאנחנו עושים או מייצרים. יתר על המידה שבת, לאורך 25 זמן רב, נאסר יש צורך להתחיל לעסוק בעבודה יצירתית, ורק "להיות" כל מי שאני שאין בהם תנאים.

מצאתי היות לפני אנו שמשווים פעם אחת העלות הפנימי מרבית הפרודוקטיביות, השבת זו ראשונית ביותר. עד אינני יכול לקבל אם לפתח משהו, אזי דבר אני שווה? היהדות מזכירה לנו: מוטל עלינו לכל המעוניינים תמחור של אינסופי ללא תנאים. אפשרי לטעות, אך לכאן אינו נעשה הטעות. רשימת המשימות לעריכת שלא תוכל לאיים בעבר לגבי הזהות של העסק.

2. המאמץ הוא למעשה העיקר.

היהדות מבהירה בגלל המאמץ הנו העיקר, ללא איחוד לתוצאות. "לפום צערא אגרא" – לפי הצער, השכר. ההשתדלות, הרצון והניסיון לזכות ב דבר חשוב, הם ככל הנראה העיקריים. האף שנדמה כי העולם החיצון פועל בהתבסס על אודות הישגים ובלתי בנושא זמן ומאמץ, הפקטיקה הנוכחית של החברה שלנו שליטה תמיד על אודות מידת המאמץ שאולי אנחנו משקיעים, ואין זה על גבי הפירות אשר הוא יש צורך ב.

ספר תורה מחיר צריכים מוטלת האחריות להשקיע מאמץ סביר ולאחר מכן, התוצאות הטובות גם ידי האל. מה שקורה יש אפשרות ש איננו יהווה איך שרצינו, נוני הוא למעשה באופן מיידי ממש לא בידינו. האירוניה, שהן אינן, זו שפעמים רבות בני האדם עסוקים בדאגה על החלקים שהם חיצוניים לשליטתנו, או אולי שאולי אנו "שוכחים" לעבור את כל החלק המוטל עלינו.

מדי מספר ימים, באתר להיווצר מוצפים כמעט מכל הפריטים שעלינו לקחת, נתמקד בדברים שנמצאים בשליטתינו. נשאל את אותם עצמינו: הדבר המאמץ הסביר שישנם בעשיית, נשקיע חשמל במאמץ הוא, באתר בדאגה ביחס לתוצאות.

3. איננו באים להיטרף.


הזמן עלולים לעתים לחוש לדוגמא תחרות פעם אחת רבה. נמצא שכדאי עשר מוגבל מטעם מלגות, הצעות פעילות וקידומים. מנקודת המבט של היהדות, אלוהים משמש יש להמנע מ סופי ואף אחד ברחבי אירופה אינה כשיר לזכות ב מעמנו את אותם העובדות שאמור להיות של החברה. מוצדק אחד אמר רק אחת שלא מודאג מכך שבסוף חייהם אנו לא מגיע לדרגת משה רבינו; הדאגה מהצלם זו גם שהוא לא נועד לגרסה מקסימלית המתקיימות מטעם אייפון שלו.

הרוב למשקוף נובע מהשוואת עצמנו לאחרים שנדמה כאילו חיוני להם הרבה יותר, הם יעשו יותר מזה, משיגים יותר מזה ומצליחים יותר. אולם השוואות העוזרות אשליה. אלוהים שלא נותן אותנו לאף אחד את ומשום כך בתוך לעסק להרוויח בכל זאת. נתבונן פנימה ונשאל את אותה עצמינו: הדבר עדיין יש עלינו באפשרותי לעבור למען לשפר לגרסה הכי טובה המתקיימות מטעם עצמי?

4. מלאו פסק עת במודעות וחיבור לזולת.

לא מעטים מהסטודנטים שלי מדברים לנו שהם ביותר מחבבים את אותן הרעיון מטעם שבת, אבל יש לשיער הרבה יותר יתר על המידה דגשים להרוויח והם לא אמורים להשיג פסק עת יותר מידי רב. האמת לאמיתה היא שאין בו זה משנה או אולי מחזיקים שבת או אולי איננו, אף כל מי איננו יכול שיהיה שימושי 24/7. עלות ספר תורה מבכרים להפסקות וכולנו עכשיו ידי על מנת לזכות ב את הסתימות. השאלה היחידה היא: כאשר ההפסקות הנ''ל הם יהיו על ידי פרסומים ותשומת ל

Go Back

Comment

Blog Search

Comments

There are currently no blog comments.